راه درمان خشکی پوست و بهبود آبرسانی بهتر برای  پوست های خشک

راه درمان خشکی پوست و بهبود آبرسانی بهتر برای  پوست های خشک

خشکی پوست اغلب دلایل متفاوتی دارد که در این مقاله آن را بررسی می‌کنیم و راه های درمان آن را نیز بیان می کنیم. لطفا خشکی پوست را جدی بگیرید که عامل چروک پوست و پیری زودرس است.

خشکی پوست

علت های خشکی پوست

خشکی پوست اغلب علت محیطی دارد. برخی بیماری ها نیز می تواند بر پوست تاثیر بگذارد. علت های احتمالی و بالقوه خشکی پوست عبارت است از:

آب و هوای محیط ما

وقتی که دما و رطوبت هوا کاهش یابد پوست شما شروع به خشک شدن می کند.

گرما

گرمای زیاد محیط رطوبت را کاهش داده و منجر به خشکی پوست می شود

حمام و دوش آب داغ

دوش طولانی مدت با آب داغ می تواند پوست را خشک کند. شنا کردن مکرر مخصوصا در استخرهایی با کلر زیاد می تواند به خشکی پوست منجر شود.

صابون ها و شوینده های نامناسب

خیلی از صابون ها، شامپو ها و دترجنت ها به نحوی فرموله شده اند که چربی پوست را از بین می برند.

سایر بیماری های پوستی: افرادی با برخی بیماری های پوستی مانند آتوپیک درماتیت (اگزما) یا پسوریازیس مستعد ابتلا به خشکی پوست هستند.

علائم خشکی پوست چیست؟

خشکی پوست اغلب موقتی است، برای مثال ممکن است خشکی پوست در زمستان ایجاد شود اما خشکی پوست می تواند دائمی نیز باشد. علائم و نشانه های خشکی پوست بستگی به سن، وضعیت سلامت، محل زندگی، زمان سپری شده در بیرون از منزل و علل بروز مشکل، دارد. خشکی پوست می تواند علائم زیر را به دنبال داشته باشد:

    احساس سفتی در پوست مخصوصا بعد از دوش گرفتن، حمام کردن یا شنا

    پوستی که ظاهر خشن دارد

    پوسته پوسته شدن خفیف تا متوسط

    وجود خطوطی در پوست

    پوست خاکستری رنگ

    قرمزی پوست

    ترک های عمیقی که ممکن است خونریزی را به دنبال داشته باشد.

علائم خشکی پوست

درمان خشکی پوست

خشکی پوست به غیر از علت‌های محیطی می‌تواند دلایل مختلفی مانند کمبود ویتامین‌ها را نیز داشته باشد. ما با استفاده از محصولات فوراور این مشکل را حل می‌کنیم. خشکی پوست در اکثر مواقع کمبود ویتامین A و امگا 3، 6 ،9  می باشد که با استفاده از مکمل های فوراور قابل جبران است.

 

فوراور ارکتیک سی:

یک برنامه مغذی کامل همیشه سرشار از مقادیر زیادی اسیدهای چرب امگا 3 است.

این محصول با ایجاد توازن  کامل امگا 3 که از روغن کالاماری (ماهی مرکب) تهیه شده است.

برای سیستم قلب و عروق، مغز، بینایی و واکنش های طبیعی ضد گر گرفتگی بسیار حائز اهمیت است.

نوع جدید این محصول هم اکنون شامل ترکیبی از DHA  موجود در روغن کالاماری (ماهی مرکب)، امگا 3 خالص موجود در روغن ماهی، روغن زیتون خالص و همچنین ویتامین E می باشد.

این ترکیب منحصر به فرد، مختص شرکت فوراور بوده و نه تنها بیش از 33% از نیاز روزانه بدن به DHA را تامین می کند.

بلکه تعادل کاملی بین DHA و  EPA ایجاد می کند که برای تندرستی و سلامت انسان حیاتی است.

ای بتا کر

Forever A-Beta-CarE یک فرمول کارآمد و اساسی به همراه ویتامین های A , E (بتا کاروتن) بوده و همچنین دارای ماده معدنی سلنیوم آنتی اکسیدانی می باشد. آنتی اکسیدان ها در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش حیاتی ایفا می کنند. ویتامین E سال هاست به عنوان یک ماده مغذی قدرتمند برای سلامت  بینایی و پوست شناخته شده است. این محصول یک مکمل مغذی ویژه است که ویتامین A مورد نیاز بدن را به صورت بتاکاروتن تامین می کند. بدن در صورت نیاز، بتاکاروتن را در طول فرایند هضم در روده کوچک به ویتامین A تبدیل می کند. بنابراین هیچ ترسی از مصرف بیش از حد ویتامین A وجود ندارد. بتاکاروتن  همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان شناخته می شود که همراه مناسبی برای ویتامین A و سلنیوم است.

کرم نرم کننده دست و صورت آلوورا

این لوسیون منحصر به فرد، دارای ویژگی های خارق العاده ای در مرطوب کردن پوست و جذب رطوبت در پوست است. این محصول، حاوی کلاژن و الاستین است که پوست را نرم و منعطف نگه می دارند و در عین حال، تعادل طبیعیِ پی هاش در پوست را برقرار می سازد. این محصول که غلیظ تر از لوسیون آلوئه است، برای تجدید و احیای نرمی و رطوبتِ از دست رفته پوست، بسیار ایده آل است. لوسیون مرطوب کننده آلوئه، محصولی بسیار عالی برای صورت، دست ها و بدن بوده و مقاومتی عالی در برابر آلودگی ها و محیط از خود نشان می دهد.

 

 

ای بتا کر

ای بتا کر

فوراور ارکتیک سی (امگا 3 و امگا 6 و امگا 9 )

فوراور ارکتیک سی (امگا 3 و امگا 6 و امگا 9 ) 

کرم نرم کننده دست و صورت آلوورا

کرم نرم کننده دست و صورت آلوورا

نظر خود را بنویسید