علائم کم خونی در بدن و درمان آن

علائم کم خونی در بدن و درمان آن

کم خونی یک بیماری شایع است که بیشتر در خانم ها به وجود می آید. وقتی سلول های قرمز در خون کاهش یابد کم خونی شکل می گیرد.

علائم کم خونی

نشانه بارز تمام انواع کم خونی، خستگی و کاهش سطح انرژی است. نشانه‌های دیگر از این قرار هستند.

 

رنگ‌پریدگی پوست:

رنگ پریدگی یا زردی چهره به روشن تر بودن غیر طبیعی پوست در مقایسه با حالت عادی فرد گفته می شود. این حالت ممکن است در اثر کاهش خون رسانی و اکسیژن یا کاهش تعداد گلبول های قرمز ایجاد شود. رنگ پریدگی ممکن است در تمام پوست و یا فقط  در بخش خاصی از آن دیده شود. رنگ پریدگی موضعی معمولا در یک اندام دیده می شود. اگر به صورت ناگهانی دچار رنگ پریدگی در کل بدن و یا یکی از اندام های تان شدید بلافاصله با پزشک تان تماس بگیرید.  

علائم کم خونی

ضربان قلب نامنظم یا تند:

به دلیل کمبود خون در بدن گردش خون در بدن کاهش می یابد و در نتیجه ضربان قلب به صورت نامنظم کار می کند.

تنگی نفس:

وقتی گلبول قرمز در بدن کاهش یابد اکسیژن رسانی به تمام اندام های بدن نیز دچار اختلال می شود و تنگی نفس به وجود می‌آید.

درد در قفسه سینه:

موقعی که ریه و قلب دچار کمبود اکسیژن شوند در محدوده قفسه سینه دچار درد می شود.

درمان کم خونی با محصولات فوراور

محصولات فوراور به دلیل استفاده کردن از مواد طبیعی برای درمان بیماری‌های گوناگون مفید است. کم خونی نیز یکی از اون بیماری هایی است که اگر به موقع درمان نشود مشکلات متعدد به وجود می آورد.

نیچرمین

واد معدنی ضروری و کمیاب را در اختیار شما قرار می دهد. مواد معدنی کلیدی را از زیر دریاها و گیاهان دریایی گرفته ایم. نتیجه یک مکمل است که باعث تقویت عملکرد مناسب عضلات ، هیدراتاسیون و موارد دیگر می شود. 

پروتئین وانیلی

پروتئین و ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی، عالی برای مدیریت وزن و ورزش روزمره.مکمل غذایی لایت اولترا فوراور (همراه با آمینوتئین) این محصول پروتئینی دارای دو طعم طبیعی وانیل و شکلات است. دو بار مصرف روزانه فوراِور لايت اولترا كه طبق دستور العمل، با شير فاقد چربى آماده مى شود، صد درصد ويتامين ها و مواد معدنى و مغذى مورد نياز مصرف روزانه هر فرد )طبق جدول اطلاعات تكميلى محصول( را تامين مى كند. فوراِور لايت اولترا، ۱۸ آمينو اسيد مهم، از جمله آمينو اسيدهاى پايه اى و غير پايه اى و مشتقات زنجيره اى آنها را تامين مى نماید. به علاوه، فوراِور لايت اولترا، بخش مهمى از برنامه كلین ۹ نيز هست.

مکمل غذایی بی پروپولیس

یک مکمل طبیعی از موادی که زنبورها برای تقویت و محافظت از کندوی خود استفاده میکنند. این ماده طبیعی همچنین به تقویت ایمنی و مقابله با اثرات رادیکالهای آزاد مورد استفاده قرار میگیرد. 

نیچرمین

نیچرمین

پروتئین وانیلی

پروتئین وانیلی

مکمل غذایی بی پروپولیس

مکمل غذایی بی پروپولیس

ویتامین ب۱۲ پلاس

ویتامین B12  و اسید فولیک در کنار یکدیگر به تولید سلول های قرمز خون کمک کرده و همچنین نحوه استفاده بدن از آهن را بهبود می بخشد و از سیستم ایمنی بدن حمایت می کند. ویتامین B12 برای رشد جنین در دوران بارداری و در رژیم غذایی گیاهخواری بسیار ضروری است. ویتامینB12 یکی از پر اهمیت ترین ویتامین ها برای موجودات زنده است. این ویتامین برای تکثیر سلولی و همچنین عملکرد سیستم عصبی بسیار ضروری میباشد کمبود ویتامین ب 12 میتواند به جنین مادر اثرات زیان باری بزند و برای بانوانی که قصد باردار شدن دارند بسیار مفید است. ترکیب این ویتامین با فولیک اسید است که کمپانی فوراورلیوینگ ترکیب این دو را با هم، در مکمل غذایی فوراور بی 12 پلاس آورده است. پیشگیری موثر و بهبود کم خونی تقویت قلب بهبود نازایی، آسم و سردرد های میگرنی پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین سلامت اعصاب و تقویت حافظه کمک به جذب بهتر پروتئین ها تسریع در فرایند متابولیسم و افزایش سطح انرژی 

فوراور ابزوربنت سی

مکمل ویتامین C با سبوس جو دوسر (فوراور ابسوربت سى) مدت هاست که با سلامتی رابطه مستقیم دارد، C استفاده روزانه از ویتامین یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که سیستم دفاعی بدن را در برابر C ویتامین یک مکمل قدرتمند است ،C اثرات رادیکال های آزاد مصون می دارد. 

نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا فوراور

نوشیدنی ژل آلوورا طبیعی و خالص بدون مواد نگهدارنده برای احساس طعم طبیعت.فوراور ژل خالص آلوئه ورا یک محصول تثبیت شده است. 

فیلدز آو گرینز

منبعی نیرومند و آسان از جو، گندم، یونجه و سبزیجات و گیاهان مفید و مهم با آنتی اکسیدان ها برای تغذیه. مکمل سبزیجات فوراور با توجه به سبک زندگی های امروزی افراد و استفاده آنها از غذاهای آماده و فست فود، اکثر افراد غالبا استفاده از مواد مغذی و تازه را نادیده می گیرند. این محصول، راه حل ساده ای برای این معضل یافته است که می تواند کوتاهی افراد در مصرف غذاهای مغذی و تازه را جبران کند. 

 

 

ویتامین ب۱۲ پلاس

ویتامین ب۱۲ پلاس

فوراور ابزوربنت سی

فوراور ابزوربنت سی

فوراور آلوئه ورا ژل

فوراور آلوئه ورا ژل

نظر خود را بنویسید