مکمل های غذایی

مکمل های غذایی

 

مکمل های غذایی و طبیعی فوراور

امروزه بیشتر افراد تصور می کنند که استفاده از مکمل های غذایی فقط برای زمانی است که بدن آن ها دچار کمبود یا سوءتغذیه  باشد. اما باید بخوبی بدانیم که با توجه به زمانی که این روز ها بیشتر با کار کردن میگذرد و وعده های غذایی بی کیفیت مانند فست فود ها، استفاده از مکمل های غذایی به نوعی جزو ضروریات شده اند. آمار جالبی که مدتی پیش منتشر شده بود این واقعیت را به ما نشان میدهد که میزان مواد مغذی داخل فراورده های غذایی ب طور چشمگیری کاهش یافته است.از این رو کمپانی فوراور لیوینگ در راستای تامین مواد معدنی و ویتامین ها در سراسر دنیا اقدام به تولید انواع مکمل های غذایی نموده است که نیاز افراد به مواد معدنی را تا حد بالایی مرتفع نماید.تغذیه مناسب سوختی است که ذهن شما را تیز و قوی نگه می دارد. حتی یک رژیم غذایی متعادل می تواند شما را با شکاف های تغذیه ای پر کند. این همان چیزی است که مکمل های غذایی Forever را علاوه بر این به کارهای روزمره تبدیل می کند. از ویتامین های پیچیده روزانه گرفته تا تقویت کننده های انرژی طبیعی و دستیاران هضم ، ترکیب کاملی از محصولات غذایی برای همه چیز دارد.

 

 • آرجی پلاس

  کد: 473

  کافیست محتوی بسته را به نوشیدنی مورد علاقه خود اضافه کنید و به راحتی به کارهای روزمره خود برسید و از تمرین خود نهایت استفاده را ببرید. ال- آرژنین و ویتامین کمپلکس. آرجى پلاس ال- آرژنين، آمينو اسيدى چنان قدرتمند است كه دانشمندان آن را "مولكول معجزه گر" می نامند. نامگذاری آن به این علت است که بدن ما ال - آرژنین را به اکسید نیتریک تبدیل کرده و باعث شل شدن و بزرگ تر شدن رگهای خونی شده و گردش خون را در بدن بالا می برد. جریان خون بهتر در بدن میتواند مزایای بسیاری از جمله ایجاد تعادل در سطح فشار خون سالم، کمک به رشد عضلانی را به همراه داشته باشد.

  2,505,100 تومان 2,254,600 تومان
 • اکتیو پروبیوتیک

  کد: 610

  هضم سالم و جذب مواد مغذی را تقویت می کند و عملکرد سیستم ایمنی را پشتیبانی می کند. این مکمل به منظور ارائه باکتری های فعال ، سالم و مفید به دستگاه گوارش شما طراحی شده است.فوراور اكتيو پرو - بي شامل CFU, Forever Active Pro-B در حال حاضر بیش از ۸ میلیارد پروبیوتیک پروبیوتیک های مورد مطالعه بالینی در یک ترکیب متعادل دارای شش خصوصیت برای بهبود هضم سالم، افزایش جذب مواد مغذی و حمایت از عملکرد ایمنی بدن است. این سویه های پروبیوتیکی به طور خاص برای توانایی آنها برای رسیدن به روده در یک ویال منحصر به فرد برای کنترل Forever Active Pro-B . ها انتخاب شده اند رطوبت بسته بندی شده و از گونه های باکتری فعال محافظت می کند و اطمینان حاصل می شود که شما حداکثر مزایای این محصول را دریافت می کنید.

  1,195,400 تومان 1,075,800 تومان
 • ای بتا کر

  کد: 054

  فرمول اختصاصی و قدرتمند ما از قدرت آنتی اکسیدانی مبارزات رادیکال آزاد است. این مکمل پرچمدار ویتامین های کلیدی A و E را با مواد معدنی ترکیب می کند که می تواند به بدن شما در محافظت از آلودگی آلاینده ها کمک کند. ابتاکر A مکمل بتا ( E و A یک فرمول کارآمد و اساسی به همراه ویتامین های Forever A-Beta-CarE کاروتن( بوده و همچنین دارای ماده معدنی سلنیوم آنتی اکسیدانی می باشد. آنتی اکسیدان سال هاست به عنوان ،E ها در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش حیاتی ایفا می کنند. ویتامین یک ماده مغذی قدرتمند برای سلامت بینایی و پوست شناخته شده است. این محصول مورد نیاز بدن را به صورت بتاکاروتن تامین می A یک مکمل مغذی ويژه است که ویتامین A کند. بدن در صورت نیاز، بتاکاروتن را در طول فرایند هضم در روده کوچک به ویتامین وجود ندارد. بتاکاروتن A تبدیل می کند. بنابراین هیچ ترسی از مصرف بیش از حد ویتامین A همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان شناخته می شود که همراه مناسبی برای ویتامین و سلنیوم است. بهبود شفافیت و سلامتی پوست ویتامین آ نقش بسیار مهمی در بینایی و تقویت آن دارد. بهبود رشد استخوان ها و تکثیر سلولی سالم حاوی اسید های چرب ضروری بدن سلامتی مجاری تنفسی، ادراری و گوارشی. ضد تومور و بهبود دهنده کیست های تخمدان بهبود عملکرد سیستم گردش خون

  1,019,600 تومان 917,600 تومان
 • ایموبلند

  کد: 355

  یک مکمل پشتیبانی ایمنی با ترکیبی قدرتمند از گیاهان طبیعی و ترکیبات اثبات شده. بهترین علوم و طبیعت را با هم ترکیب کرده ایم تا مخلوطی را ایجاد کنیم که از همه جنبه های سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می کند.مکمل غذایی جهت ارتقای سیستم ایمنی بدن این مکمل حمایتی و همه جانبه دارای ویژگی های لاکتوفرین، ،(fructooligosaccharides )FOS و روی است. ترکیب D، C و قارچ، ویتامین maitake هم افزایی مواد مغذی اساسی و ترکیبات گیاهی طبیعی برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیار قارچ محبوب ژاپنی، ،Maitake . مفید و موثر است نشان داده شده است که می تواند توانایی سلول های ایمنی بدن و افزایش پاسخ ایمنی بدن بسیار را افزایش دهد. زندگی به سرعت در گذر است و ما نمی توانیم از سرعت گذر زمان بکاهیم. پس بايد از سیستم ایمنی بدن حمایت کنیم.

  835,000 تومان 751,500 تومان
 • جین چیا

  کد: 047

  جینسینگ منبع باور نکردنی انرژی طبیعی و گلدن شیا تمام مزایای یک غذای فوق العاده امروزی دو ماده قدرتمند برای هماهنگی کامل تغذیه و استقامت.

  624,000 تومان 561,600 تومان
 • جینگو پلاس

  کد: 073

  ضمن بهبود غلظت و هوشیاری ، از سیستم گردش خون به همراه مغز و سیستم عصبی پشتیبانی می کند. این تقویت کننده مغز به شما در تمرکز و مبارزه با خستگی کمک می کند.مکمل غذایی جینکوپلاس با استفاده از این محصول، خلاقیت خود را شکوفا کنید. قدمت این محصول منحصر به فرد برای تقویت حافظه Forever Ginkgo . به هزاران سال قبل باز می گردد ترکیبی بی نظیر از 4 گونه گیاه بی نظیر است. Plus که جز اصلی ترکیب Ginkgo Biloba عصاره برگ این محصول به شمار می رود، با گیاهان پر خاصیت نوعی قارچ رشی، Ganoderma چینی از جمله و گیاه فو-تی )پلی گونوم مولتی فوروم( ،Schisandrs Ginkgo ترکیب شده است. گفته می شود که درخت از قدیمی ترین گونه های درخت باز زیستی است. به طور عجیبی طول عمر این درختان بیش از هزار سال بوده و در برابر قارچ ها و حشرات بسیار مقاوم هستند. یکی از محبوب ترین مکمل های Ginkgo Biloba گیاهی موجود در اروپا و آمریکای شمالی است.عصاره به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل Ginkgo برگ نشان داده Ginkgo می کند. تحقیقات بر روی گیاه است که این ماده، گردش خون را در مغز افزایش داده و برای تقویت حافظه بسیار موثر است.

  1,081,100 تومان 973,000 تومان
 • فوراور آی ویژن

  کد: 624

  یک مکمل تمام عیار برای حفظ سلامت و بینایی چشم، در شرایط زندگی امروزی شما. - حمایت از سرعت پردازش بصری - افزایش درخشندگی چشم - محافظت از نور آبی دستگاه های دیجیتال.

  993,200 تومان 893,900 تومان
 • فوراور ابزوربنت سی

  کد: 048

  مکمل ویتامین C با سبوس جو دوسر (فوراور ابسوربت سى) مدت هاست که با سلامتی رابطه مستقیم دارد، C استفاده روزانه از ویتامین یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که سیستم دفاعی بدن را در برابر C ویتامین یک مکمل قدرتمند است ،C اثرات رادیکال های آزاد مصون می دارد. ویتامین که برای پوست مفید بوده و کلاژن سازی مورد نیاز برای پوست را افزایش می دهد. این ویتامین برای سالم نگهداشتن بافت های همبند و یا بافت پیوندی لازم و حلال در آب است و از بدن دفع می شود. از آنجاییکه C ضروری است. ویتامین مورد نیاز خود نیست، لذا باید آن را از C که بدن انسان قادر به تولید ویتامین طریق غذا، نوشیدنی و مکمل ها برای بدن تامین کرد.

  659,200 تومان 593,300 تومان
 • فوراور ارکتیک سی (امگا 3 و امگا 6 و امگا 9 )

  کد: 376

  120 کپسول ژلاتینی- يک مکمل غذايی مهم و با کيفيت بالا حاوی اسیدهای چرب امگا-3 و امگا-6 و امگا-9 - سوپر امگا فوراور یک مکمل غذایی مهم و با کیفیت بالا حاوی اسیدهای چرب اما 3 و امگا 6 و امگا 9 میباشد... - حاوی روغن ماهی های قزل آلا، کولی، خال مخالی و ساردين - ترکيبات ديگر: ويتامين E طبيعی ( D-Alpha Tocopherol)، ژلاتين، گليسيرين ( بدون جيوه)فوراور ارتيك سى یک برنامه مغذی کامل همیشه سرشار از مقادیر زیادی اسیدهای چرب امگا ۳ است. این محصول با ایجاد توازن کامل امگا ۳ که از روغن کالاماری )ماهی مرکب( تهیه شده است، برای سیستم قلب و عروق، مغز، بینایی و واکنش های طبیعی ضد گر گرفتگی بسیار حائز موجود در روغن DHA اهمیت است. نوع جدید این محصول هم اکنون شامل ترکیبی از کالاماری )ماهی مرکب(، امگا ۳ خالص موجود در روغن ماهی، روغن زیتون خالص و می باشد. این ترکیب منحصر به فرد، مختص شرکت فوراور بوده و نه E همچنین ویتامین DHA را تامین می کند، بلکه تعادل کاملی بین DHA تنها بیش از % ۳۳ از نیاز روزانه بدن به ایجاد می کند که برای تندرستی و سلامت انسان حیاتی است.

  1,098,700 تومان 988,800 تومان
 • فوراور اکتیو اچ آ

  کد: 264

  اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بافت ها وجود دارد و به پر کردن فاصله بین سلول ها کمک کرده و پوست را مربوط میکند.(مکمل مفاصل)HA مکمل اکتیو ماده ای است که به طور طبیعی (HA) هیالورونیک اسید در بافت های همبند وجود دارد که می تواند فضاهای بین سلول ها را پر کند. مانند بسیاری از مواد دیگر در بدن ما، اسید هیالورونیک با بالا رفتن سن دچار تحلیل می شود. همگون سازی روغن ریشه زنجبیل، پودر زرد چوبه که در چین باستان برای بهبود فعاليت مفاصل مورد استفاده قرار می گرفته است، در این محصول شما تمامی خواص آن را در اختیار دارید که سلامت مفاصل، تحرک و کمک به داشتن پوستی سالم را برای شما در بر دارد. این محصول نیز حاوی سویا است.

  1,177,800 تومان 1,060,000 تومان
 • فوراور ای ویژن

  کد: 235

  یک مکمل غذایی کامل و سودمند برای بینایی و داشتن دید طبیعی.مکمل بینایی یک مکمل رژیم غذایی است که شامل عصاره ،Forever Vision Zeaxanthin سیاه گیله یا بیل بری )از خانواده بلوبری(، لوتئین و حاصل از گل همیشه بهار و سوپبر آنتی اکسیدان ها و دیگر مواد مغذی می باشد. سیاه گیله یا بیل بری )از خانواده بلوبری(، یک داروی گیاهی سنتی و معروف است که می تواند قدرت بینایی و خون رسانی به چشم ها را بهبود بخشد. لوتئین که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود، می تواند شبکیه و Zeaxanthin : چشم را تقویت کرده و از آن محافظت کند تولید شده از جلبک های دریایی گونه ای دیگر Astaxanthin از کاروتنوئیدها هستند که برای سلامتی چشم ها و بینایی حائز Forever Vision اهمیت می باشند. تنها با مصرف روزانه دو عدد قرص از چشم ها و بینایی خوب مراقبت کنید.

  914,100 تومان 822,700 تومان
 • فوراور ترم

  کد: 463

  فرمول قدرتمند و حمایتی برای کمک به افزایش سطح انرژی و تسریع سوخت و ساز بدن، همراه شما در برنامه ای که برای کاهش وزن در پیش دارید.فوراور ترم چای سبز، گوارانا، کافئین طبیعی و کتون تمشک موجود در این محصول به افزایش سطح انرژی و سوخت و ساز نیز به B در بدن شما کمک می کند. ویتامین های گروه بدن کمک کند تا سوخت و ساز کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی به درستی صورت گیرد. این محصول، ترکیبی منحصر به فرد از عصاره های گیاهی و مواد مغذی بوده که به مدیریت کنترل وزن نیز کمک می کند. بنابراین شما می توانید سریعتر به نتایج بهتری برای رسیدن به وزن ایده آل خود برسید.

  984,400 تومان 886,000 تومان
 • فوراور دیلی

  کد: 439

  از جمله ويتامين ها و مواد معدني ضروري تقويت كننده و محافظ بدن برای از بین بردن حس خستگی مفرط و ضعف بدنی در طول روز.فوراور دیلی این ،AOS Complex با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مولتی ویتامین قدرتمند، پیشرفته ترین سیستم موجود برای تامین ویتامین بدن را در اختیار شما قرار می دهد. فرمول اختصاصی ما حاوی یک ترکیب کاملا متعادل ازمواد مغذی است که شامل نیازهای روزانه به ویتامین ها و مواد معدنی ضروری بدن می باشد. این محصول انقلابی در میان مکمل های غذایی برای بهبود سیستم ایمنی بدن است که دارای ۵۵ ماده مغذی و بسیار مفید برای بدن است و ترکیبی از ۲۰ نوع میوه جات و سبزیجات خاص است. سلامت ایده آل در یک بطری.

  694,400 تومان 624,900 تومان
 • فوراور موو

  کد: 551

  مکمل از دامنه حرکتی سالم پشتیبانی می کند ، راحتی مفصل را تقویت می کند ، باعث تقویت غضروف سالم ، کاهش سفتی در مفاصل و بهبود سریع در آسیب های ورزشی می شود.مکمل حرکت آزادانه حرکت کنید و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین محصول شرکت فوراور از مفاصل و عضلات خود به خوبی محافظت کنید. این راه حل طبیعی برای حمایت از عضلات و مفاصل سالم از ویژگی های ترکیب دو ماده قدرتمند است که در هیچ جای دنیا یافت نمی شود ؛ NEM and BioCurc این محصول ارائه شده توسط شرکت فوراور، از نظر بالینی تقریبا 5 برابر موثرتر از گلوکزامین و کندراتین است که حرکت شما را آسان تر کرده و انعطاف پذیری مفاصل را نیز افزایش داده، به سلامتی غضروف ها کمک می کند، گرفتگی عضلات و مفاصل را کاهش داده و به بازیابی سریع ) ۷ تا ۱۰ روز( پس از ورزش سرعت می بخشد!

  2,250,200 تومان 2,025,200 تومان
 • فوراور کلسیم

  کد: 206

  کلسیوم و ویتامین D سلامت استخوان ها را حفظ میکند. مخلوط اختصاصی ويتامين D و منيزيم دو عنصر ضروری برای افزايش جذب کلسيم به بدن شما اجازه میدهد بیشتر از این ماده معدنی حیاتی را جذب کند.مکمل کلسیم فوراور. فوراور کلسیم که D این محصول مقادیر لازم از کلسیم و ویتامین برای حفظ ساختار استخوان و عملکرد آن مناسب را D برای شما فراهم می آورد. کلسیم کافی و ویتامین در طول زندگی، به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل، ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را کاهش دهد.این محصول دارای مقادیر زیادی سیترات کلسیم است. ۴ عدد از این قرص دارای ۱۰۰۰ میلی گرم کلسیم بوده که بدن به این مقدار کلسیم در روز نیازمند است. فرمول جدید نمک اسید مالیک، دی- مس، روی، منگنز و ،C,D کلسیم به همراه ویتامین منیزیم، جذب این ماده را تضمین می کند.

  835,000 تومان 751,500 تومان
 • فوراور کیدز

  کد: 354

  به ویتامین ها و مواد معدنی موجود در بدن با طعم انگور با مزه و بدون طعم مصنوعی، رنگ و مواد نگهدارنده که یک مولتی ویتامین با ویتامین های حیاتی برای بچه ها در هر سن.مولتی ویتامین جویدنی کودکان فوراور بچه ها با مصرف این محصول بر این باور خواهند بود که تحت درمان هستند و شما نیر با آرامش خاطر اطمینان دارید که نیاز روزانه فرزند شما به انواع ویتامین ها تامین شده است. این مواد مغذی گیاهی از بهترین مواد غذایی خام شامل کلم بروکلی، اسفناج، هویج و کلم بدست می آید. عناصر مواد مغذی گیاهی از مواد غذایی چون هویج، کلم بروکلی، اسفناج، کلم، سیب، قره قاط )زغال اخته(، گوجه فرنگی و مرکبات است و حاوی شکر، رنگ مصنوعی و مواد نگهدارنده نیست. هم شما و هم فرزندانتان عاشق طعم طبیعی پرتقال و انگور در آن خواهید شد. مناسب برای سنین دو سال و بالاتر برای کمک به بدن و ذهن در حال رشد.

  518,600 تومان 466,700 تومان
 • فیلدز آو گرینز

  کد: 068

  منبعی نیرومند و آسان از جو، گندم، یونجه و سبزیجات و گیاهان مفید و مهم با آنتی اکسیدان ها برای تغذیه. مکمل سبزیجات فوراور با توجه به سبک زندگی های امروزی افراد و استفاده آنها از غذاهای آماده و فست فود، اکثر افراد غالبا استفاده از مواد مغذی و تازه را نادیده می گیرند. این محصول، راه حل ساده ای برای این معضل یافته است که می تواند کوتاهی افراد در مصرف غذاهای مغذی و تازه را جبران کند. این مکمل غذایی از ترکیب مواد مغذی و مفید موجود در جوانه ها از جمله جوانه یونجه، جوانه گندم، جوانه جو و نوعی فلفل قرمز تولید شده است. دیگر ترکیبات این محصول شامل بتاکاروتن، آنزیم ها، آمینو اسیدها، ویتامین ها و کلروفیل ها با مقادیر فیبر بالاتر نسبت به سبوس می باشند. با مرور اجمالی بر محتویات این محصول، در می یابیم که عناصر مغذی موجود در این محصول منحصرا به منظور مبارزه با کمبودهای مواد مغذی در بدن بوده که بر اثر مصرف بی رویه ی فست فود در بدن ایجاد شده است

  413,100 تومان 371,800 تومان
 • گارلیک تایم

  کد: 065

  ترکیبات سیر و آویشن در مقابل استرس اکسیداتیو مبارزه میکند که باعث تقویت سلامت قلب و عروق و تقویت ایمنی می شود. استفاده از رژیم غذایی سیر و آویشن بیش از هزاران سال برای سلامتی بدن، مورد استفاده قرار گرفته است. در کتاب قانون ابن سینا و کتب مصر باستان چندین مورد از شیوه های مصرف سلامت سیر و خواص آن ذکر شده است. سیر به همراه آویشن در کنار هم، دو آنتی اکسیدان قدرتمند در مکمل فوراور میباشند که سلامتی را برای شما به ارمغان می آوردند. زمانی که سیر بریده یا له میشود، آنزیم های موجود در آن آزاد میشوند و این واکنش، نقش موثری در سلامت سیستم دفاعی بدن ایفا میکند.

  624,000 تومان 561,600 تومان
 • لسیوم پلاس

  کد: 072

  ترکیبی کاملاً متعادل از گیاه شناسی باستانی فرموله شده حاوی مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها برای تقویت چهره و کمک به حفظ بینایی و انرژی.فوراور لیسیوم پلاس مکمل غذایی لیسیوم پلاس )حاوی عصاره شیرین بیان( میوه لیسیوم در چین به عنوان یک ماده تقویت کننده شناخته می شود که از نظر سنتی دارای موارد مصرف بسیاری برای تامین سلامت می باشد. این محصول از میوه ای بسیار قدیمی تهیه شده است و محققان بر این باورند که این میوه می تواند سطح انرژی و قدرت بینایی را بهبود بخشیده و آنها را افزایش دهد.

  1,133,900 تومان 1,020,500 تومان
 • مردان ویتولایز

  کد: 374

  گیاهان دارویی مانند گیاه اره ، دانه کوه و دانه کدو تنبل تشکیل شده است و همه چیزهایی را که یک مرد به آن نیاز دارد ، دارد. ترکیبی ایده آل از گیاهان ، ویتامین ها ، مواد معدنی و لیکوپن حمایت کامل هورمون از پروستات و هورمون ها را فراهم می کند.(مکمل ضروری برای آقایان)ویتولایز این محصول حاوی ترکیبات گیاهی مانند نخل باد بزنی و دانه کدو تنبل است که به عنوان یک مکمل تمامی نیازهای مردان را تامین می کند. این محصول منحصرا برای مردان تهیه شده است که شامل ترکیبات گیاهی بوده و تعادل مواد مغذی در بدن را حفظ کرده و پروستات را تقویت می کند و همچنین باعث تولید هورمون در بدن می شود.

  1,046,000 تومان 941,400 تومان
 • مولتی ماکا

  کد: 215

  حاوی ریشه گیاه Maca و دیگر گیاهان قدرتمند مؤثر در باروری کاهش دهنده اثرات استرس روی بدن و جلوگيری از خستگی و ناتوانی روحی و جسمی، باعث افزايش نيرو، انرژي و اشتياق جنسي می شود. حجم دهی به بافت ماهیچه ای، مانند سینه و باسن. (قویت قوای جنسی) مکمل مولتی ماکا این محصول در قدیم توسط جنگجویان پرو مورد استفاده قرار می گرفته است. این محصول حاوی ریشه و دیگر گیاهان قدرتمند مؤثر در باروری، Maca گیاه کاهش دهنده اثرات استرس روی بدن و جلوگيری از خستگی و ناتوانی روحی و جسمی باعث افزايش نيرو، انرژى و اشتياق جنسى مى شود. این محصول نیز حاوی سویا است.

  905,300 تومان 814,800 تومان
 • نیچرز 18

  کد: 271

  تأمين نياز روزانه بدن به آنتی اکسيدانهای موجود در ميوه ها و سبزيجات برای حفظ سلامتی بدن تمام اعضای خانواده

  1,573,400 تومان 1,416,000 تومان
 • نیچرمین

  کد: 037

  مواد معدنی ضروری و کمیاب را در اختیار شما قرار می دهد. مواد معدنی کلیدی را از زیر دریاها و گیاهان دریایی گرفته ایم. نتیجه یک مکمل است که باعث تقویت عملکرد مناسب عضلات ، هیدراتاسیون و موارد دیگر می شود.مکمل نیچرمین (املاح معدنی) فوراور نیچرمین تقریبا % ۱۰ از مردم از کمبود ویتامینها و مواد معدنی رنج می برند. این محصول شامل بیش از ۱۰ مواد معدنی ضروری و مفید که بر گرفته شده از دانه های طبیعی و گیاهان دریایی است، می باشد. این محصول برای بافت های سلولی و استخوان ها و همچنین آزاد سازی انرژی بسیار موثر و مفید است.

  624,000 تومان 561,600 تومان
 • ویتامین ب۱۲ پلاس

  کد: 188

  شکاف غذایی خود را با که ترکیبی از ویتامین B12 و اسید فولیک برای کمک به تولید گلبولهای قرمز، بهبود شیوه استفاده آهن در بدن و پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن پر کنید.فوراور بى ١٢ پلاس مکمل ویتامین بى ١٢ و فولیک اسید و اسید فولیک در کنار یکدیگر به تولید B ویتامین 12 سلول های قرمز خون کمک کرده و همچنین نحوه استفاده بدن از آهن را بهبود می بخشد و از سیستم برای رشد B ایمنی بدن حمایت می کند. ویتامین 12 جنین در دوران بارداری و در رژیم غذایی گیاهخواری بسیار ضروری است.

  527,400 تومان 474,600 تومان
 • ویتولایز زنان

  کد: 375

  ترکیبی طبیعی از میوه ها ، گیاهان دارویی مانند پودر سیب ، گل گل شور و توت شیزاندرا ، ویتامین ها و مواد معدنی برای نیازهای سلامتی بی نظیر برای یک خانم طراحی شده است.ویتولایز بانوان )مکمل ضروری برای بانوان( این ترکیب طبیعی داری مقادیر زیادی آنتی اکسیدان موجود در میوه ها، گیاهان، ویتامین ها و مواد معدنی است که به طور خاص برای نیازهای یک زن طراحی شده و عملکرد هورمونی را در زنان بهبود می بخشد. این محصول شامل ترکیبی اختصاصی از ترکیبات گیاهی از جمله پودر سیب، گل ساعتى، شیساندرا و توت است که قرن هاست در چین و روسیه به دلیل خواص بسیار آن استفاده شده است. این محصول منحصرا برای بانوان تولید شده است که دارای ترکیبات گیاهی بوده و به ایجاد تعادل در هورمون ها کمک می کند. با توجه به تکنولوژی ساخت این مکمل، مواد مغذی از طریق یک مکانیسم زمانی مشخص برای نتیجه گیری بهتر، جذب بدن می شوند.

  1,098,700 تومان 988,800 تومان