تصویر اکتیو پروبیوتیک

اکتیو پروبیوتیک

Forever Active Pro-B

هضم سالم و جذب مواد مغذی را تقویت می کند و عملکرد سیستم ایمنی را پشتیبانی می کند. این مکمل به منظور ارائه باکتری های فعال ، سالم و مفید به دستگاه گوارش شما طراحی شده است.فوراور اكتيو پرو - بي شامل CFU, Forever Active Pro-B در حال حاضر بیش از ۸ میلیارد پروبیوتیک پروبیوتیک های مورد مطالعه بالینی در یک ترکیب متعادل دارای شش خصوصیت برای بهبود هضم سالم، افزایش جذب مواد مغذی و حمایت از عملکرد ایمنی بدن است. این سویه های پروبیوتیکی به طور خاص برای توانایی آنها برای رسیدن به روده در یک ویال منحصر به فرد برای کنترل Forever Active Pro-B . ها انتخاب شده اند رطوبت بسته بندی شده و از گونه های باکتری فعال محافظت می کند و اطمینان حاصل می شود که شما حداکثر مزایای این محصول را دریافت می کنید.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
610
CC: 0.157
قیمت: 1,195,400 تومان
1,075,800 تومان

فوراور اکتیو پرو - بي 

در حال حاضر بیش از 8  میلیارد پروبیوتیک CFU, Forever Active Pro-B شامل پروبیوتیک های مورد مطالعه بالینی در یک ترکیب متعادل دارای شش خصوصیت برای بهبود هضم سالم، افزایش جذب مواد مغذی و حمایت از عملکرد ایمنی بدن است. این سویه های پروبیوتیکی به طور خاص برای توانایی آنها برای رسیدن به روده ها انتخاب شده اند. 

Forever Active Pro-B در یک ویال منحصر به فرد برای کنترل رطوبت بسته بندی شده و از گونه های باکتری فعال محافظت می کند و اطمینان حاصل می شود که شما حداکثر مزایای این محصول را دریافت می کنید.

محتوا:

30 عدد کپسول روش مصرف: روزانه یک عدد به همراه آب با معده خالی و یا ۲ ساعت بعد از غذا مصرف شود.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند