forever immublend

ایموبلند

Forever Immublend

یک مکمل پشتیبانی ایمنی با ترکیبی قدرتمند از گیاهان طبیعی و ترکیبات اثبات شده. بهترین علوم و طبیعت را با هم ترکیب کرده ایم تا مخلوطی را ایجاد کنیم که از همه جنبه های سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می کند.مکمل غذایی جهت ارتقای سیستم ایمنی بدن این مکمل حمایتی و همه جانبه دارای ویژگی های لاکتوفرین، ،(fructooligosaccharides )FOS و روی است. ترکیب D، C و قارچ، ویتامین maitake هم افزایی مواد مغذی اساسی و ترکیبات گیاهی طبیعی برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیار قارچ محبوب ژاپنی، ،Maitake . مفید و موثر است نشان داده شده است که می تواند توانایی سلول های ایمنی بدن و افزایش پاسخ ایمنی بدن بسیار را افزایش دهد. زندگی به سرعت در گذر است و ما نمی توانیم از سرعت گذر زمان بکاهیم. پس بايد از سیستم ایمنی بدن حمایت کنیم.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
355
CC: 0.105
قیمت: 835,000 تومان
751,500 تومان

مكمل غذایی جهت ارتقای 

این مکمل حمایتی و همه جانبه دارای ویژگی هایfructooligosaccharides ) FOS) لاکتوفرین، maitake و قارچ، ویتامین D ، C و روی است.

ترکیب هم افزایی مواد مغذی اساسی و ترکیبات گیاهی طبیعی برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیار مفید و موثر است.

maitake قارچ محبوب ژاپنی، نشان داده شده است که می تواند توانایی سلول های ایمنی بدن و افزایش پاسخ ایمنی بدن بسیار را افزایش دهد.

زندگی به سرعت در گذر است و ما نمی توانیم از سرعت گذر زمان بکاهیم. پس باید  از سیستم ایمنی بدن حمایت کنیم.

ویتامین C ویتامین D3 روی (Zinc) پودر قارچ های (Shiitake, Mitake) ترکیبات دیگر: سویا که یکی از مواد غذایی سرشار از مواد مغذی است.

محتوی: ۶۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۲ وعده، هر بار ۱ عدد

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند