درباره نمایندگی فوراور گرین

فوراور گرین نماینده شرکت فوراور لیوینگ آمریکا در ایران

یکی از تخصص های شرکت فوراور لیوینگ، شناخت آلوئه ورا و استفاده آن در محصولات خود است. در واقع ما خود را به عنوان متخصصان آلوئه ورا می شناسیم. یکی از تخصص های شرکت فوراور، شناخت آلوئه ورا و استفاده آن در خود است. در واقع ما خود را به عنوان متخصصان آلوئه ورا می شناسیم. ما مفتخریم که بزرگترین تولید کننده آلوورا و محصولات بر پایه آلوئه ورا در جهان هستیم. از آنجا که ماعاشق آلوئه ورا هستیم، ما 50 میلیون گیاه آلوئه ورا را با اندکی تفاوت پروش داده و تولید می کنیم. بر خلاف رقبای ما که از تجهیزات بزرگ استفاده می کنند، آلوئه ورای تولید شده در شرکت ما به صورت دستی کاشته و برداشت شده و در عرض چند ساعت ژل گیاهی درون آن استخراج میشود و طی این فرآیند، خالص ترین و تازه ترین آلوئه ورای در طبیعت را برای شما به ارمغان می آورد. محصولات ما که همگی بر پایه آلوئه ورا هستند، اولین محصولیاست که مهر تایید شورای علمی بین المللی برای خلوص و محتوا را دریافت کرده است. این تنها چند دلیل است که ما خود را شرکت آلوئه ورا می نامیم!

ظاهری بهترو حس بهتری داشته باشید

مواد اولیه قدرتمند این شرکت تمام نیرو و توان خود را به منظور یافتن بهترین منابع طبیعی برای سلامت و زیبایی به کار گرفته است تا بتواند این محصولات قدرتمند را در سرتاسر جهان به اشتراک بگذارد. محصولات آلوئه ورای این شرکت دارای اولین تاییدیه از نهاد تخصصی/علمی در زمینه محصولات آلوئه ورا برای دارا بودن درجه غلظت و خلوص محصولات است. در این شرکت، با استفاده از عصاره خالص آلوئه ورا و ترکیب آن با مواد علمی و طبیعی پیشرفته، خواص این محصول را چندین برابر کرده ایم. تطبیق پذیری آلوئه ورا به این معنی است که این ماده می تواند با دیگر مواد مختلف ترکیب شده و در زمینه های بسیاری برای سلامت و زیبایی خانواده ها به آنها کمک کند.

از کاشت تا محصول در اختیار شما

از لحظه ای که آلوئه در زمین کاشته می شود تا زمانی که به دست شما برسد، این روند را کنترل می کنیم. فلسفه این گیاه از زمان تولید و تبدیل شدن به محصول آلوئه ورا این است که چگونگی رشد، برداشت، تولید و بسته بندی محصول تحت کنترل ما است، و این امر برای اطمینان دادن به مشتری برای تهیه بهترین محصول با بالاترین کیفیت ممکن و بهترین قیمت است. شور و شوق ما برای آلوئه ورا و محصولات آن را می توان در سراسر امکانات ما مشاهده که آن ما به طور مداوم برای آخرین فن آوری ها و تجهیزات سرمایه گذاری کرده تا بتوانیم تولید، قدرت آزمایش کیفیت، بسته بندی و توزیع را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

عملکرهای صادقانه این شرکت

انجام چنین کارهایی از راه صحیح آن، اساس شرکت فوراور لیوینگ در 40 سال اخیر بوده است. ما توانسته ایم شرکت را در بهترین و بالاتر سطح استاندارد و کیفیت نگه داریم. این امر به دلیل مرسوم بودن و یا اجبار افراد به ما برای انجام کارها به روش صحیح نیست، بلکه ما بر این باوریم که این کار بهترین روش برای انجام کار است. شرکت فوراورهیچ یک از محصولات خود را بر روی حیوانات آزمایش نمی کند بسیاری از محصولات ما دارای برچسب کوشر (مناسب برای استفاده افراد یهودی) و تاییدیه انجمن های اسلامی و حلال است.میلیون ها نفر از مردم در بیش از 158 کشور در سراسر جهان مزایای شگفت انگیز آلوئه ورا را تجربه کرده اند. شما در انتظار چه چیزی هستید؟


پس از چند دهه فعالیت کمپانی فوراور لیوینگ و گسترش در سراسر جهان، همچنین توانسته مجوز ها و استاندارد هایی از سازمان های مختلف در جهت تایید سلامت و کیفیت محصولات گیاهی و طبیعی را نیز دریافت نموده و در سابقه ی خود درج نماید.