برای رهایی از سنگ کلیه و دفع آسان به این نکات را توجه کنید

برای رهایی از سنگ کلیه و دفع آسان به این نکات را توجه کنید

سنگ کلیه علت‌های زیادی دارد که در این مقاله آنها را بررسی می‌کنیم اما راه‌های دفع سنگ کلیه بسیار است که ما مهمترین آنها را بیان می‌کنیم. اما مهمترین نکته که در ایجاد سنگ کلیه مهم است عامل وراثتی که شما با توجه به این نکات به پیشگیری آن کمک می‌کنید.

علت‌های به وجود آمدن سنگ کلیه

سنگ کلیه از رسوبات سختی هستند که درون کلیه ها از نمک های اسیدی ساخته شده و موجب درد می شود. مهمترین علت سنگ کلیه تغذیه نامناسب و وراثتی است. اگر شما مایعات  زیادی در طول روز مصرف نمی کنید مستعد سنگ کلیه هستید  که باعث می شود ادرار غلیظ شده و ایجاد رسوباتی کند که دفع آن همراه درد است.

در رژیم غذایی باید به کلسیم دریافتی، مصرف نمک و شکر توجه زیادی کنیم و غذاهایی که مملو شکر و نمک است را مصرف نکنیم. مصرف بیش از اندازه پروتئین که باعث ساخت سنگ کلیه می شود.

علت سنگ کلیه

اگر دچار سنگ کلیه شدید به این نکات توجه کنید

نکاتی که در ادامه توضیح می دهیم راه های پیشگیری از سنگ کلیه می باشد که اگر شما آنها را رعایت کنید اگر دچار سنگ کلیه هستید یا پیشگیری می کنید مفید است.

نوشیدن آب به مقدار زیاد :

شما باید از نوشیدنی های بدون کافئین استفاده کنید. پس چایی و قهوه را بدون کلی حذف کنید. اگر از آب میوه های طبیعی نیز استفاده کنید بهتر از آب میوه های صنعتی موجود در سوپر مارکت هاست.

چای گیاهی آلوئه ورا بهترین پیشنهاد است به دلیل اینکه فاقد کافئین بوده و ادرار آور است و برای دفع سنگ کلیه مناسب است.

نوشیدن نکتار آلوئه ورا یکی از محصولات شرکت فور اور است که حاوی مقدار زیادی ویتامین c است که مجاری ادرار را پاکسازی می کند و کلیه ها را هم شستشو می دهد.

خوردن میوه ها و مکمل هایی که حاوی ویتامین c  است

نوشیدن آب انار برای کسانی که دچار سنگ کلیه شده اند بسیار مفید است دلیل آن هم وجود ویتامین c است. استفاده از مکمل فوراور ابزوربنت سی تولید شده توسط شرکت فوراور یکی از بهترین مکمل های برای بالا بردن ایمنی بدن و نابود سازی رادیکال های آزاد است.

فوراور گارلیک تایم مکمل غذایی است این مکمل غذایی، ترکیبی خالص از سیر و آویشن میباشد که جهت بهبود عفونت سینوسی، سرماخوردگی، کاهش اثرات منفی پرتو درمانی، پاکسازی سموم، چربی خون و کلسترول خون، برطرف کردن سنگ کلیه مناسب است.

 

 

نظر خود را بنویسید