تخفیف های تکرار نشدنی 20% ویژه جشنواره تابستانه فوراورگرین

 

ماساژ و ریلکسیشن

ماساژ و ریلکسیشن

روغن‌های حیاتی و خالص فوراور

ما در سراسر جهان به دنبال خالص ترین روغنهای اساسی برای ایجاد یک مجموعه هماهنگ هستیم که احساس سلامتی ، قدرت و نشاط را ترویج کند. شما با Forever Essential Oil ترکیباتی برای آرامش، تسکین و تقویت را پیدا خواهید کرد. این گروه از روغن های بی همتا و 100% طبیعی، دارای آمینو اسید های ضروری برای بدن هستند که در بدن تولید نمیشوند و از راه پوست و مشامایی قابل جذب هستند. روغنهای اساسی ضروری را انتخاب کنید تا یک تجربه متفاوت برای حواس پنج گانه خود داشته باشید.

از این روغن ها می توان در موارد زیادی استفاده نمود به برخی از آنها اشاره میکنیم:

 • استفاده در ماساژ درمانی، ریلکسیشن، آرام سازی مفاصل و دردهای موضعی
 • کمک به بهبود درد های قاعدگی در بانوان
 • از طریق استشمام بسیار آرامش بخش هستند

 

 • روغن

  کد: 510

  روغن های حیاتی محافظ فوراور هر یک از روغنهای حیاتی فوراور لیوینگ، ترکیبی از چندین روغن است که با دقت فراوان انتخاب و دستچین شدهاند تا بیشترین نتیجه و خواص را در بر داشته باشند. موجود در تمام دنیا ِاین روغنها که از بهترین منابع گردآوری میشوند، بر مبنای روشی کاملا علمی انتخاب و ترکیب شده تا این ترکیب بتواند بیشترین بهره وری و کارایی را داشته باشد. روغن محافظ فوراور لیوینگ، روغنهایی گیاهی و کاملا خالص هستند که از بهترین منابع از سراسر دنیا، از جمله هند، نپال، سومالی، ایالات متحده آمریکا، ماداگاسکار و مجارستان گردآوری شده اند

  1,065,000 تومان 958,500 تومان
 • روغن اسطوخودوس

  کد: 506

  روغن حیاتی اسطوخدوس فوراور این گیاه به دلیل آب و هوا و خاک ایدهآل بلغارستان، در این کشور کاشت و برداشت میشود. پایه اصلی این محصول روغن اسطوخودوس است و حاوی مقادیر بسیار زیادی لینلایل اسیتات می باشد و همین امر سبب رایحه شیرین و خوش روغن اسطوخودوس شده که وقتی با ترپنها ترکیب شود، خواص آن به حداکثر میرسد.

  1,036,600 تومان 932,940 تومان
 • روغن لیمو

  کد: 507

  لیموی فوراور قرنها است که لیمو در سراسر دنیا به عنوان یکی از مرکبات بسیار خوشبو که خاصیت پاکسازی و زیباسازی پوست را دارد مورد استفاده قرار میگیرد. محصول لیموی مورد استفاده این شرکت، در ایالات متحده آمریکا کشت و برداشت میشود و روزهای متوالی در هوای مناسب نگهداری میشود تا میوهی لیمو کاملا رسیده گردد. وقتی میوه کاملا رسید، آبدار شده و بالاترین کیفیت لازم را به آن گرفته میشود. شرکت ِدست میآورد و روغن حیاتی فوراور لیوینگ، خالص ترین روغن لیموی موجود در طبیعت را تهیه میکند تا با مصرف این محصول، سیستم ایمنی بدن شما تقویت گردد و سیستم گوارشی شما در سلامت کامل بماند.

  539,600 تومان 485,640 تومان
 • روغن معطر ات ایز

  کد: 509

  روغن حیاتی آرامش فوراور کاملا ِروغن آسودگی فوراور از روغن های گیاهی دستچین شده به دست آمده است تا بتواند بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد. این محصول از بهترین منابع در سراسر جهان گردآوری شده، و هر یک از ترکیبات آن برای دارا بودن بالاترین قدرت و کارایی ترکیبی به صورت علمی انتخاب شده است. روغن آسودگی فوراور خالص تهیه شده ِاز مجموعه ای از روغن های گیاهی است که این گیاهان در سراسر دنیا، از جمله در فرانسه، روسیه، چین، آمریکا، مصر و اسپانیا رشد می کنند.

  915,900 تومان 824,310 تومان
 • روغن معطر بابونه

  کد: 511

  روغن های آرام بخش فوراور روغن آرامش بخش فوراور ترکیبی متعادل از خالصترین نعنای کوهی، وینترگرین، کانانگا و بابونه است که با دقت هرچه تمام تر دستچین میشوند تا به راحتی در پوست نفوذ کرده و خاصیت آرامش بخش داشته باشند. این روغن آرامش بخش از روغنهای کاملا دستچین شده به تهیه شده که این گیاهان در ِگیاهی سراسر دنیا، از جمله در هند، چین، ماداگاسکار و مصر رشد میکنند.

  1,526,500 تومان 1,373,850 تومان
 • روغن نارگیل

  کد: 505

  روغن حیاتی حامل فوراور این روغن، یک مایع نرم کننده غنی شده با برخی از بهترین مواد طبیعی و آنتی اکسیدان است.

  646,100 تومان 581,490 تومان
 • روغن نعناع

  کد: 508

  روغن حیاتی نعنای فوراور روغن نعنا از گیاهانی تهیه شده است که در مزرعه ای به سال کاشت و برداشت میشوند و این مزرعه، ۸۵قدمت دارای غنی ترین و طبیعیترین مواد مغذی برای رشد گیاه بوده و محصول آن همان تاثیری را بر جای میگذارد که از نعنای طبیعی انتظار داریم.

  766,800 تومان 690,120 تومان