کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا

Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream آلوئه دیپ Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream

کرم با مواد استخراج شده از درخت کاج ترکیب شده و ترکیبی کاملاً جدید برای پر کردن چین و چروکهای پوست می باشد. ترکیبات پوست درخت کاج در اصل بنیانهایی شیمیایی و آزاد بوده که باعث کمک ، تقویت و حفظ کلاژن پوست می‌شود و یکی از بهترین راهها برای جلوگیری از افتادگی پوست است. بگذارید این محصول در حفظ سلامت و رطوبت پوست به شما کمک کند و هنگامی که از لایه‌های بیرونی آنرا روی پوستتان میمالید، به لایه های درونی نفوذ کرده و باعث سلامت و درخشندگی پوست و جوانی آن می شود. نیاز پوست شما به رطوبت مرتفع می‌شود.

ارسال رایگان
311
قیمت: ۹۳۰,۱۰۰ تومان
۸۳۷,۰۹۰ تومان

Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream آلوئه دیپ

کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا که حاوی عصاره پوست درخت کاج است، عطش پوست شما به رطوبت را به کاملاً رفع می کند و پوست تان را سیراب تر از همیشه می نماید. عصاره پوست درخت کاج، حاوی موادی طبیعی است که اُ پی سی (اولیگومریک پرونتو سیانیدینس) نامیده می شوند. این مواد دارای برخی از قوی ترین خواص آنتی آکسیدانیِ موجود در طبیعت هستند. در نتیجه، عصاره پوست درخت کاج، دشمنی سرسخت برای رادیکال های آزاد به شمار می رود و می تواند کلاژن پوست را حفظ و تقویت نماید.

آلوئه دیپ

فواید آلوئه دیپ فواور

کلاژن، سرشارترین پروتئین موجود در پوست بدن است که بر اثر گذر زمان و با از دست دادن رطوبت خود، سبب چین و چروک میشود. کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا که حاوی عصاره پوست درخت کاج و کلاژن طبیعی است، عطش پوست شما را کاملاً مرتفع کرده و پوستی شفاف، مرطوب و سالم را برای شما به ارمغان میاورد.

ایموبلند

این کرم با مواد استخراج شده از درخت کاج ترکیب شده و ترکیبی کاملاً جدید برای پر کردن چین و چروکهای پوست می باشد. ترکیبات پوست درخت کاج باعث کمک، تقویت و حفظ کلاژن پوست می‌شود و یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از افتادگی پوست می باشد.

آلوئه دیپ

خصوصیات مرطوب کننده آلوئه دیپ

  • مرطوب کننده ای فوق العاده قوی، حتی برای خشک ترین پوست ها
  • حاوی عصاره پوست درخت کاج برای مقابله با رادیکال های آزاد
  • حفظ و احیای جوانی پوست
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند