مکمل ویتامین ث، اورگانیک

فوراور ابزوربنت سی Forever Absorbent-C

مکمل ویتامین C با سبوس جو دوسر (فوراور ابسوربت سى) مدت هاست که با سلامتی رابطه مستقیم دارد، C استفاده روزانه از ویتامین یک آنتی اکسیدان قدرتمند است که سیستم دفاعی بدن را در برابر C ویتامین یک مکمل قدرتمند است ،C اثرات رادیکال های آزاد مصون می دارد.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
048
CC: 0.079
قیمت: ۵۳۲,۵۰۰ تومان
۴۷۹,۲۵۰ تومان

مکمل غذایی ویتامین c

 ویتامین C یک مکمل قدرتمند است که برای پوست مفید بوده  و کلاژن سازی مورد نیاز برای پوست را افزایش می دهد. این ویتامین برای سالم نگهداشتن بافت های همبند و یا بافت پیوندی لازم و ضروری است. ویتامین C حلال در آب است و از بدن دفع می شود. از آنجای که که بدن انسان قادر به تولید ویتامین C مورد نیاز خود نیست، لذا باید آن را از طریق غذا، نوشیدنی و مکمل ها برای بدن تامین کرد. ویتامین C نوعی آنتی اکسیدان میباشد به معنای اینکه از تخریب سلول ها برابر رادیکال های آزاد محافظت میکند.

ابزوربنت سی

خصوصیات ویتامین سی فوراور

کمک فوق العاده به بدن به سبب ویژگی آنتی اکسیدانی قوی در برابر رادیکالهای آزاد تقویت و جوانسازی فوق العاده پوست و مو به سبب کمک به کلاژن سازی کمک به همبند سازی سلول های لثه تضمین رساندن حداقل شصت میلی گرم ویتامین ث در هر قرص قابلیت جذب بالا به سبب ترکیب ویتامین ث و سبوس جو دوسر موثر در تنظیم کلسترول خون موثر ترین راه برای جلوگیری از سرما خوردگی و آنفولانزا

روش مصرف:

محتوی: ۱۰۰عدد قرص روش مصرف: روزانه ۳ وعده، هر بار ۱ عدد جویده و با آب میل شود.

ابزور بنت سی

این ویتامین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و مقاومت پوست در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید را بالا میبرد. این محصول حاوی سبوس جو دوسر میباشد که به جذب ویتامین سی در بدن کمک شایانی میکند. این محصول یک مکمل غذایی بسیار عالی به شمار می رود و دو ماده غذایی حیاتی را در هم آمیخته است. از طرفی مصرف سیگار، استرس، داروها، خونریزی های لثه و عوامل محیطی مقدار زیادی از ویتامین C بدن را از بین می برند.

مزایای کلی ویتامین سی فوراور

  • ويتامين ث سرشار از آنتی اكسيدان است 
  • کلاژن سازی پوست
  •  عنصری ضروری برای حفظ سلامتی بافت های همبند است.

 

نظر‎های کاربران
(0/0)
نظر
من زیاد سرما میخوردم از این مکمل استفاده کردم خوب شدم
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند