آوئه ورا ژل

نوشیدنی ژل آلوورا Aloe Vera Gel

نوشیدنی ژل آلوورا طبیعی و خالص بدون مواد نگهدارنده برای احساس طعم طبیعت.فوراور ژل خالص آلوئه ورا یک محصول تثبیت شده است.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
015
CC: 0.113
قیمت: ۷۰۲,۹۰۰ تومان
۶۳۲,۶۱۰ تومان

نوشیدنی ژل خالص آلوورا فوراور

فوراور ژل خالص آلوئه ورا، یک محصول تثبیت شده است. این محصول دارنده اولین تاییدیه از سوی کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه ورا می باشد و برای سیستم گوارش و سیستم ایمنی بدن مفید است. این ژل به صورت تازه به طور مستقیم از گیاهان آلوئه ورا به دست آمده است.

نوشیدنی ژل آلورا

ویژگی های مفید نوشیدنی ژل آلوورا 

این محصول با دقت فراوان و با استفاده از جدیدترین روش ها و تکنولوژی های روز جهان به دست آمده است.سلامتی قلب و عملکرد کبد را بهبود می بخشد و گرفتگی کبد را رفع می کند. قند و کلسترول خون را کنترل می کند. سبب تحرک ماهیچه ها و صحت عملکرد مفاصل شده و درد مفاصل را تسکین می دهد. شش ها را پاک کرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. زخم و جراحات را ترمیم می نماید. در سلامتی کلیه ها و مجاری ادرار مؤثر است. برای سلامت پوست، مو و درمان بیماریها و اختلالات پوستی از قبیل جوش و آکنه، زونا و ویتیلیگو (لکه های سفید پوستی) بسیار مفید و مؤثر می باشد. قابل استفاده به تنهایی یا مخلوط با آبمیوه های خالص 

نوشیدنی ژل آلورا

موارد مصرف نوشیدنی ژل خالص 

روش مصرف: قبل از مصرف خوب تکان دهید، بهتر است با معده خالی و هر روز صبح یا آخر شب، بین ٦٠ تا ٨٠ سی سی (یک فنجان) نوشیدنی خنک آلوئه ورا بنوشید.

فواید نوشیدنی ژل خالص آلوورا فوراور

  • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
  • انرژی زا و بهبود خستگی های مزمن
  • سلامت دستگاه گوارشی بدن
  • کاهش کلسترول خون و کمک به بهبود بیماری های کبد
  • کنترل و بهبود دیابت
  • تسکین درد مفاصل
نظر‎های کاربران
(1/0)
نظر
کسانی که مشکلات کبدی دارند این محصول کمکشون میکنه
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند