قوطی کپسول ژله‎ای فوراور موو، محصولی از فوراور لیوینگ امریکا

فوراور موو Forever Move

مکمل از دامنه حرکتی سالم پشتیبانی می کند ، راحتی مفصل را تقویت می کند ، باعث تقویت غضروف سالم ، کاهش سفتی در مفاصل و بهبود سریع در آسیب های ورزشی می شود.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
موجود در انبار
551
CC: 0.290
قیمت: ۱,۸۱۷,۶۰۰ تومان
۱,۶۳۵,۸۴۰ تومان

مکمل غذایی طبیعی فوراور موو Forever Move

مكمل حرکت آزادانه حرکت کنید و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین محصول شرکت فوراور از مفاصل و عضلات خود به خوبی محافظت کنید. این راه حل طبیعی برای حمایت از عضلات و مفاصل سالم از ویژگی های ترکیب دو ماده قدرتمند است که در هیچ جای دنیا یافت نمی شود.

فوراور موو

خصوصیات فوراور موو

این محصول ارائه شده توسط شرکت فوراور، از نظر بالینی تقریبا 5  برابر موثرتر از گلوکزامین و کندراتین است که حرکت شما را آسان تر کرده و انعطاف پذیری مفاصل را نیز افزایش داده، به سلامتی غضروف ها کمک می کند.گرفتگی عضلات و مفاصل را کاهش داده و به بازیابی سریع (7 تا 10 روز)  پس از ورزش  سرعت می بخشد. پوسته  نازک داخل پوست تخم مرغ NEM، یک ماده ی طبیعی با منشأ غذایی است که کندرواتین، هیالورونیک أسید، گلیکوزآمینوگلیکان (Glycosaminoglycans) و کلاژن (یکی از پروتئین های بسیار مهم در ساختار غضروف، استخوان و پوست) را به همراه دارد.

این مواد أولیه بسیار پیشرفته و مطالعه شده با به روز ترین روش های علمی ، باعث کمک به بالا بردن توانایى درمیزان حرکت، راحتی و انعطاف مفاصل، سلامت غضروف ها، کاهش خشکی در مفاصل و ترمیم و بهبود سریع آسیب های ناشی از ورزش میشود.

فوراورموو

ترکیبات فوراور موو فوراور

curcumin(ماده ای زرد رنگ برگرفته از ماده موثر زردچوبه) برگرفته از زردچوبه خالص که انحصارا در کمپانی فوراور لیوینگ به ثبت رسیده است. البته نه صرفا ماده موثر آن، بلکه با استفاده از تکنولوژی امولسیون انحصاری کمپانی فوراور امریکا و حق ثبت اختراع به طریق ویژه ای کورکومین استخراج شده است.

سایر ترکیبات اصلی: گلوکوزامین، کندراتین، هیالورونیک اسید، کلاژن و...

فوراور موو

مواردمصرف فوراور موو

روزانه ۳ وعده، هر بار ۱ عدد

محتوی: ۹۰ عدد کپسول

خصوصیات مکمل فوراورموو

  • کاهش خستگی  مفاصل
  • بهبود سریع آسیب های وزرشی
  • سلامتی مفاصل و استخوان ها با استفاده از ماده موثر زردچوبه
  • حاوی ماده موثر پوسته نازک تخم مرغ
  • کلاژن سازی قوی در مفاصل
  • بهبود اندام های حرکتی و بخصوص زانو درد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند