پاکت پودر لایت اولترا آمینوشن شکلاتی

پروتئین شکلاتی FRVR LT U AMNTN-CHOCOLT POUCH

پروتئین و ترکیب کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی، عالی برای مدیریت وزن و ورزش روزمره.مکمل غذایی لایت اولترا فوراور همراه با آمینوتئین این محصول پروتئینی دارای دو طعم طبیعی وانیل و شکلات است.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
471
CC: 0.138
قیمت: ۸۵۹,۱۰۰ تومان
۷۷۳,۱۹۰ تومان

مکمل فوراور لایت اولترا مناسب کاهش وزن

این محصول پروتئینی دارای دو طعم طبیعی وانیل و شکلات ور لایت اولترا که طبق دستور است. دو بار مصرف روزانه فورا العمل، با شیر فاقد چربی آماده می شود، صد درصد ویتامین ها و مواد معدنی و مغذى مورد نیاز مصرف روزانه هر فرد را تامین می کند. فورا آمینو اسید مهم، از جمله آمینو اسیدهاى پایه ۱۸ لایت اولترا، اى و غیر پایه اى و مشتقات زنجیره اى آنها را تامین می نماید.  نیز ۹ ور لایت اولترا، بخش مهمی از برنامه کلین به علاوه، فورا هست.

پروتدین شکلاتی

این محصول به شما امکان می دهد تا خودتان مسیر سلامتی تان را تعیین کنید و به شیوه اى موثر و پایدار، مدیریت وزن تان را در دست بگیرید. 

پروتئن شکلاتی

ویژگی های پودر شکلاتی فوراور اولترا لایت

  • فوراور لایت اولترا دارای ۱۸ آمینو اسید مهم از جمله آمینو اسیدهای ضروری، غیر ضروری و شاخه دار را در اختیار بدن قرار می دهد.
  • این مکمل غذایی باید به عنوان قسمتی از رژیم غذایی با کالری کنترل شده مصرف شود تا موجب کاهش وزن گردد ما توصیه می کنیم روزانه ۱۰-۸ لیوان آب سالم و تصفیه بنوشید.

پروتین شکلاتی

روش مصرف لایت اولترا

  • جهت کاهش وزن و سایز اندام: دو وعده غذایی را با مکمل غذایی اولترا لایت جایگزین کنید.

  • جهت تثبیت وزن و تناسب اندام: یک وعده غذایی را با مکمل غذایی اولترا لایت جایگزین کنید.

  • جهت افزایش وزن، چاق شدن و عضله سازی (ورزشکاران و افراد لاغر): ۱ یا ۲ وعده پودر غذایی اولترا لایت را به خوراک پر کالری و پروتئین دار روزانه تان اضافه کنید.
نظر‎های کاربران
(0/0)
نظر
من واسه لاغری استفاده می کنم به نظرم خیلی تا الان جواب داده هم اشتهای کاذب کنترل کرده هم چربی سوزی را بیشتر کرده
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند