مکمل غذایی زنان ویتولایز، انرژی زا

ویتولایز زنان

ترکیبی طبیعی از میوه ها ، گیاهان دارویی مانند پودر سیب ، گل گل شور و توت شیزاندرا ، ویتامین ها و مواد معدنی برای نیازهای سلامتی بی نظیر برای یک خانم طراحی شده است.ویتولایز بانوان )مکمل ضروری برای بانوان( این ترکیب طبیعی داری مقادیر زیادی آنتی اکسیدان موجود در میوه ها، گیاهان، ویتامین ها و مواد معدنی است که به طور خاص برای نیازهای یک زن طراحی شده و عملکرد هورمونی را در زنان بهبود می بخشد.

ارسال رایگان
375
قیمت: ۸۸۷,۵۰۰ تومان
۷۹۸,۷۵۰ تومان

این ترکیب طبیعی داری مقادیر زیادی آنتی اکسیدان موجود در میوه ها، گیاهان، ویتامین ها و مواد معدنی است که به طور خاص برای نیازهای یک زن طراحی شده و عملکرد هورمونی را در زنان بهبود می بخشد.

این محصول شامل ترکیبی اختصاصی از ترکیبات:

گیاهی از جمله پودر سیب، گل ساعتی، شیساندرا و توت است که قرن هاست در چین و روسیه به دلیل خواص بسیار آن استفاده شده است.این محصول منحصرا برای بانوان تولید شده است که دارای ترکیبات گیاهی بوده  و به ایجاد تعادل در هورمون ها کمک می کند.با توجه به تکنولوژی ساخت این مکمل، مواد مغذی از طریق یک مکانیسم زمانی مشخص برای نتیجه گیری بهتر، جذب بدن می شوند.

ویتولایز زنان

داشتن گل ساعت، حالت ارام بخشی دارد که هم برای دوران یائسگی، قاعدگی و همینطور کاهش اضطراب و بی خوابی مؤثر است. حاوی پودر سیب، گل ساعت و شیزاندرا بری است که با پودر کرنبری ترکیب شده است. هریک از این گیاهان قرن هاست که برای برقراری تعادل هورمونی و حفظ سلامتی عمومی زنان مورد استفاده قرار می گیرد. این مواد گیاهی طبق فرایندی انحصاری ترکیب شده اند که مبتنی بر فناوری جدیدی است که در انحصار کمپانی فوراور قرار دارد و مانع از بین رفتن خواص کرنبری توسط اسید گاستریک معده می شود.

ویتولایز زنان

حاوی منیزیم، ویتامین C و ویتامین B میباشد که همگی برای تولید هورمون های بانوان در بدن ضروری هستند. این ویتامین ها طبق فرمولی انحصاری با اهن و کلسیم (دو ماده حیاتی برای سلامتی قلب و عروق و پوکی استخوان زنان) ترکیب شده اند تا براحتی بر اثر استرس، درمان های تغییر هورمون یا داروهای پیشگیری از بارداری از بین نروند.

  • شل کننده طبیعی عضلات (برای تسکین گرفتگی عضلات دوران قائدگی)
  • تسکین دهنده طبیعی درد های بانوان
  • بهترین مکمل های غذایی برای بانوان 
  •  گل ساعتی، شیساندرا بری و پودر سیب برای تعادل هورمونی کمک به کاهش درد های پریود
  • افزایش انرژی و نشاط بدن
  • کمک فوق العاده به سم زدایی
  • حاوی مقادیر بالای ویتامین C، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین B6، فولیک اسید، ویتامین B12 حاوی املاح معدنی شامل کلسیم، منیزیم و آهن

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند