صابون مایع دست و صورت

مایع شستشوی دست New Aloe Hand Soap

صابون دستی آلوئه، قدرت تمیز کردن را با تجربه تسکین دهنده در طول هر استفاده از ترکیب می کند. این فرمول فاقد پارابن به لطف استفاده از پاک کننده ای است که از طبیعت احساس آرامش و لطافت در دست شما ایجاد می کند.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
523
CC: 0.086
قیمت: ۴۷۵,۷۰۰ تومان
۴۲۸,۱۳۰ تومان

صابون مایع دست و صورت فوراور

صابون دست آلوئه ورا با هر بار استفاده از صابون آلوئه ورا با فرمول جدید، تجربه ای آرامش بخش داشته باشید. این محصول بر پایه ژل آلوئه ورای 100% تثبیت شده و خالص و همچنین پاک کننده های طبیعی بوده و این فرمول بدون پارابن با عصاره میوه شادابی و لطافت را به پوست شما باز می گرداند. شستن دست ها اگرچه باعث افزایش سلامت و بهداشت شما می شود، اما اگر صابون تان از سورفوکانت ها (ماده های سطحی) سخت استفاده کرده باشد یا رطوبت دست تان را ازبین ببرد، به پوست تان آسیب خواهد رساند.

ترکیبات مایع دست و صورت فوراور

ترکیب ژل آلوئه ورا ۱۰۰٪ تثبیت شده و گلیسیرین عصاره خیار، روغن پوست لیمو، روغن زیتون و خیار به نرم شدن پوست کمک می کند و روغن لیمو نقشی دوگانه در این محصول دارد زیرا از یک سو موجب کشیدگی پوست می شود واز سوی دیگر، عامل هوا رسانی به پوست است. روغن زیتون به عنوان آنتی اکسیدان ومرطوب کننده ای شناخته می شود که می تواند به جوان سازی دوباره  پوست شما کمک نماید.

شستشوی دست

ترکیبات صابون دست فوراور

صابون دست آلوئه، که ترکیبی از علم و روغن های طبیعی وعصاره میوه است با رایحه ملایم بابونه، دقیقا همان چیزی است که پوست شما به آن نیاز دارد تا پاکیزه ومرطوب شود. خیار پوست لیمو بابونه روغن زیتون نارگیل

موارد مصرف مایع دست فوراور

روش استفاده: قفل درپوش صابون را باز کنید و مقدار کمی از صابون دست و صورت آلوئه را روی دستان خیس تان بریزید. دستان تان را به هم بمالید تا صابون به اندازه کافی کف کند. دستان تان را با کف ایجاد شده بمالید و شستشو دهید. سپس دستان خود را با آب گرم شسته و خشک کنید.

فواید صابون دست آلوئه

  • دارای فرمول نرم کننده
  • حاوی پاک کننده های کاملا طبیعی
  • دارای ژل آلوئه ورای خالص و تثبیت شده
  • ضد چین و چروک
  • فاقد پاربن و مواد نگهدارنده

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند