کرم نرم کننده دست و صورت آلوئه ورا

کرم نرم کننده دست و صورت آلوورا Aloe Moisturizing Lotion

لوسیون مرطوب کننده آلوئه ورا این لوسیون منحصر به فرد، دارای ویژگی های خارق العاده ای در مرطوب کردن پوست و جذب رطوبت در پوست است. این محصول، حاوی کلاژن و الاستین است که پوست را نرم و منعطف نگه می دارند و در عین در پوست را برقرار (pH) پی هاش حال، تعادل طبیعی می سازد. این محصول که غلیظ تر از لوسیون آلوئه از دست ِاست، برای تجدید و احیای نرمی و رطوبت رفته پوست، بسیار ایده آل است. لوسیون مرطوب کننده آلوئه، محصولی بسیار عالی برای صورت، دست ها و بدن بوده و مقاومتی عالی در برابر آلودگی ها و محیط از خود نشان می دهد. به محض این که لوسیون مرطوب کننده آلوئه بر روی پوست قرار گرفته و جذب پوست شود، می توان به راحتی بر روی آن آرایش نمود.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
موجود در انبار
063
CC: 0.067
قیمت: ۴۱۱,۸۰۰ تومان
۳۷۰,۶۲۰ تومان

لوسیون نرم کننده فوراور

لوسیون مرطوب کننده آلوئه ورا این لوسیون منحصر به فرد، دارای ویژگی های خارق العاده ای در مرطوب کردن پوست و جذب رطوبت در پوست است. این محصول، حاوی کلاژن و الاستین است که پوست را نرم و منعطف نگه می دارند و در عین حال، تعادل طبیعی پی هاش (PH)  در پوست را برقرار  می سازد. این محصول که غلیظ تر از لوسیون آلوئه  از دست است، برای تجدید و احیای نرمی و رطوبت رفته پوست، بسیار ایده آل است. لوسیون مرطوب کننده آلوئه، محصولی بسیار عالی برای صورت، دست ها و بدن بوده و مقاومتی عالی در برابر آلودگی ها و محیط از خود نشان می دهد. به محض این که لوسیون مرطوب کننده آلوئه بر روی پوست قرار گرفته و جذب پوست شود، می توان به راحتی بر روی آن آرایش نمود. 

کرم نرم کننده

مزایای کرو دست و صورت فوراور

این لوسیون منحصر به فرد، دارای ویژگی های خارق العاده ای در مرطوب کردن پوست و جذب رطوبت در پوست است. آلوئه موسترایزینگ لوشن، حاوی کلاژن و الاستین است که پوست را نرم و منعطف نگه می دارند و در عین حال، تعادل طبیعیِ پی­ هاش در پوست را برقرار می سازد. این محصول که غلیظ تر از لوسیون آلوئه (کد 062) است، برای تجدید و احیای نرمی و رطوبت از دست رفته پوست، بسیار ایده آل است.

کرم نرم کننده

لوسیون مرطوب کننده آلوئه، محصولی بسیار عالی برای صورت، دست ها و بدن بوده و مقاومتی عالی در برابر آلودگی ها و محیط از خود نشان می دهد. به محض این که لوسیون مرطوب کننده آلوئه بر روی پوست قرار گرفته و جذب پوست شود، می توان به راحتی بر روی آن آرایش نمود.

کرم نرم کننده

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند