مکمل غذایی "اکتیو HA" فوراور لیوینگ

فوراور اکتیو اچ آ Forever Active HA

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی در بافت ها وجود دارد و به پر کردن فاصله بین سلول ها کمک کرده و پوست را مربوط میکند.(مکمل مفاصل)HA مکمل اکتیو ماده ای است که به طور طبیعی (HA) هیالورونیک اسید در بافت های همبند وجود دارد که می تواند فضاهای بین سلول ها را پر کند.

ارسال رایگان
موجود در انبار
264
قیمت: ۹۵۱,۴۰۰ تومان
۸۵۶,۲۶۰ تومان

مکمل فوراور اکتیو HA

هیالورونیک اسید (HA) ماده ای است که به طور طبیعی در بافت های همبند وجود دارد که می تواند فضاهای بین سلول ها را پر کند.مانند بسیاری از مواد دیگر در بدن ما، اسید هیالورونیک با بالا رفتن سن دچار تحلیل می شود.همگون سازی روغن ریشه زنجبیل، پودر زرد چوبه که در چین باستان برای بهبود فعالیت مفاصل مورد استفاده قرار می گرفته است،در این محصول شما تمامی خواص آن را در اختیار دارید که سلامت مفاصل، تحرک و کمک به داشتن پوستی سالم را برای شما در بر دارد.

فوراوراکتیو

این محصول نیز حاوی سویا است. فوراور اکتیو اچ اِی فرمولی منحصر به فرد از اسید هیالورونیک با وزن مولکولی پایین است. هیالورونیک اسید یک پروتئین بخصوص است که در بدن برای روان سازی و نرم کردن مفاصل و مرطوب کردن پوست تولید می شود. با افزایش سن، میزان تولید HA در بدن کاهش می یابد و این امر موجب فرسایش مفصل و خشکی پوست می شود. در حالت طبیعی دستگاه گوارش قادر به جذب HA نمی باشد و باید آن را به بدن تزریق کرد.

ترکیبات اصلی مکمل غذایی فوراور اکتیو

روغن ریشه زنجبیل، ماده فعال زردچوبه و هیالورونیک اسید (HA) به شکل مولکولهای سبک. اما کمپانی فوراور لیوینگ با تولید این محصول از طریق فرایندی منحصر بفرد، مصرف و جذب HA به شکل خوراکی، از طریق مکمل غذایی اکتیو اچ ای را میسر نموده است. نرم کردن، روانکاری و بهبود عملکرد مفاصل آبرسانی و ایجاد رطوب طبیعی زیر پوست به همراه نوشیدنی فریدام ترکیب فوق العاده برای بهبود بیماری آرتروز بهبود خشکی چشم و بینی ترکیب یونیکی از اسید هیالورونیک حاوی عصاره فرموله شده زنجبیل برای تسکین التهاب و درد های مفاصل حاوی ماده موثر زردچوبه و اثر ضد التهابی اسید هیالورونیک نوعی پروتئین مخصوص است که در پزشکی ترمیمی و جراحی زیبایی استفاده‌ های بسیار دارد. پزشکان با جاسازی اسید هیالورونیک در زیر چروک‌های پوست (مانند صورت) یا هر بخش لازم از بدن از جمله در بافت پستان یا باسن، حجم بافت را با آبرسانی، بزرگ میکنند. با افزایش سن، اسید هیالورونیک که به مرطوب کننده داخل بدن معروف است، شروع به تجزیه شدن میکند.با کم شدن مقدار این اسید زیر پوست، نرمی پوست کاهش یافته و بر چین و چروک حاصل از شکست کلاژن ها افزوده میگردد.

فوراوراکتیو

فوراور اکتیو اچ ای با ترکیب منحصر به فرد، در مکمل غذایی طبیعی خود مقدار کافی از این پروتئین را برای جذب به بدن شما وارد میکند. فوراور اکتیو اچ ای حاوی ماده موثر پودر زرد چوبه است. کورکومین (Curcumin) ماده مغذی داخل زردچوبه، اثرات ضد التهابی و ضد درد فوق العاده ای درد خود دارد. همچنین روغن زنجبیل طبیعی به کار رفته در این ترکیب، مانع از تولید هورمون های التهاب زا در بدن میشود.

فوراوراکتیو

خواص مکمل غذایی فوراور اکتیو

خواص دیگر این دو ماده فعال عباتند از: افزایش ظرفیت آنتی اکسیدانی بدن بهبود عملکرد مغز کاهش خطر سکته و بیماری های قلبی جلوگیری از سطان موثر در بهبود التهاب مفاصل کمک به بهبود آسم و آلرژی کاهش دل درد و درد های معده کاهش سطح گلوکوز خون توسط زنجبیل

ترکیبات اصلی مکمل اچ آ

روغن ریشه زنجبیل، ماده فعال زردچوبه و هیالورونیک اسید (HA) به شکل مولکولهای سبک.

روش مصرف مکمل غذایی فوراور

روش مصرف: روزانه ۲ وعده هر بار 1 عدد کپسول ژلاتینی مانند مکمل های غذایی.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند