مکمل غذایی امگا

فوراور ارکتیک سی (امگا 3 و امگا 6 و امگا 9 )

مواد غذایی که روزانه مورد استفاده ی ما قرار می گیرند، آنطور که باید و شاید مواد مغذی به بدن ما نمیرسانند. از این رو باید در کنار غذا هایی که روزانه مصرف میکنیم، از مکمل های غذایی نیز استفاده نماییم. مکمل فوراور آرکتیک سی که حاوی امگا 3، امگا 6 و امگا 9 است، یکی از بهترین محصولات فوراور است.

ارسال رایگان
376
قیمت: ۸۸۷,۵۰۰ تومان
۷۹۸,۷۵۰ تومان

مکمل غذایی ارکتیک سی

یک برنامه مغذی کامل همیشه سرشار از مقادیر زیادی اسیدهای چرب امگا 3 است. این محصول با ایجاد توازن  کامل امگا 3 که از روغن کالاماری (ماهی مرکب) تهیه شده است.

امگا 3

خصوصیات مکمل غذایی فوراور

برای سیستم قلب و عروق، مغز، بینایی و واکنش های طبیعی ضد گر گرفتگی بسیار حائز اهمیت است. نوع جدید این محصول هم اکنون شامل ترکیبی از DHA  موجود در روغن کالاماری (ماهی مرکب)، امگا 3 خالص موجود در روغن ماهی، روغن زیتون خالص و همچنین ویتامین E می باشد.

امگا 3

این ترکیب منحصر به فرد، مختص شرکت فوراور بوده و نه تنها بیش از 33% از نیاز روزانه بدن به DHA را تامین می کند. بلکه تعادل کاملی بین DHA و  EPA ایجاد می کند که برای تندرستی و سلامت انسان حیاتی است.

امگا 3

فواید فوراور ارکتیک سی

کاهش فشار خون، عدم انسداد عروق و شریان ها کاهش کلسترول و تری گلیسیرید های خون کاهش فشار خون، عدم انسداد عروق و شریان ها و کاهش لخته شدن خون کاهش وزن، بهبود و پیشگیری از درد های مفاصل بهبود آرتریت روماتوئید و آرتروز، درمان پوکی استخوان بهبود و کمک به روند درمان افسردگی التیام سوختگی ها و تسریع در التیام زخم ها و اسکار حفظ انعطاف پذیری دیواره عروق و پیشگیری از تشکیل پلاک در دیواره عروق جلوگیری از رشد سلول های سرطانی افزایش هورمون رشد در بدن افزایش تمرکز و قوه ادراک، مؤثر در تکامل مغز و رشد سلولهای عصبی حفظ سلامتی چشمها (مصرف آن به زنان باردار و شیرده توصیه میگردد) و درمان خشکی چشم کاهش بروز سرطانهای پستان، تخمدان، پروستات، معده و روده بزرگ. کنترل و تعدیل اختلالات خود ایمنی پیشگیری و کمک به بهبود بیماری هایی چون آلزایمر، آسم، اختلال کم توجهی، بیش فعالی، اختلال دو قطبی، اختلالات تغذیه ای، اگزما، میگرن، پسوریازیس و آکنه.کاهش لخته شدن خون

امگا 3

مزایای استفاده از مکمل غذایی فوراور ارکتیک سی

  • کاهش کلسترول و تری گلیسیرید های خون
  • کاهش فشار خون، عدم انسداد عروق و شریان ها و کاهش لخته شدن خون
  • کاهش وزرن، بهبود و پیشگیری از درد های مفاصل
  • بهبود آرتریت روماتوئید و آرتروز، درمان پوکی استخوان
  • بهبود و کمک به روند درمان افسردگی
  • التیام سوختگی ها و تسریع در التیام زخم ها و اسکار
  • حفظ انعطاف پذیری دیواره عروق و پیشگیری از تشکیل پلاک در دیواره عروق
  • جلوگیری از رشد سلول های سرطانی
  • افزایش هورمون رشد در بدن
نظر‎های کاربران
(0/0)
نظر
من دچار جوش و لکه هایی روی پوستم شده بودم با مصرف امگا3 بهتر شدم
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند