مکمل خوراکی ویتامین بی 12-B12 Plus

ویتامین ب۱۲ پلاس Forever B-12 Plus

شکاف غذایی خود را با که ترکیبی از ویتامین B12 و اسید فولیک برای کمک به تولید گلبولهای قرمز، بهبود شیوه استفاده آهن در بدن و پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن پر کنید.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
188
CC: 0.069
قیمت: ۴۸۰,۰۰۰ تومان
۴۳۲,۰۰۰ تومان

فوراور B12 پلاس

ویتامین B12  و اسید فولیک در کنار یکدیگر به تولید سلول های قرمز خون کمک کرده و همچنین نحوه استفاده بدن از آهن را بهبود می بخشد و از سیستم ایمنی بدن حمایت می کند.

ویتامین B12 برای رشد جنین در دوران بارداری و در رژیم غذایی گیاهخواری بسیار ضروری است.

ویتامینB12 یکی از پر اهمیت ترین ویتامین ها برای موجودات زنده است.

این ویتامین برای تکثیر سلولی و همچنین عملکرد سیستم عصبی بسیار ضروری میباشدکمبود ویتامین ب 12 میتواند به جنین مادر اثرات زیان باری بزند و برای بانوانی که قصد باردار شدن دارند بسیار مفید است.

ترکیب این ویتامین با فولیک اسید است که کمپانی فوراورلیوینگ ترکیب این دو را با هم، در مکمل غذایی فوراور بی 12 پلاس آورده است.

پیشگیری موثر و بهبود کم خونی تقویت قلب بهبود نازایی، آسم و سردرد های میگرنی پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین سلامت اعصاب و تقویت حافظه کمک به جذب بهتر پروتئین ها تسریع در فرایند متابولیسم و افزایش سطح انرژی 

بهبود سطح homocysteine در بدن کمک شایان به بهبود کم خونی  بسیار مفید برای خانم های باردار و جنین مکمل ضروری برای گیاه خواران تقویت اعصاب و سلامت قلب کاملا بی خطر حتی با مصرف دوز بالا

مصرف همزمان اسید فولیک و ویتامین B12بصورت همزمان

محتوی: ۶۰ قرص

روش مصرف: روزانه ۲ وعده، هر بار ۱ عدد

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند