مکمل خوراکی ویتامین بی 12-B12 Plus

ویتامین ب۱۲ پلاس Forever B-12 Plus

شکاف غذایی خود را با که ترکیبی از ویتامین B12 و اسید فولیک برای کمک به تولید گلبولهای قرمز، بهبود شیوه استفاده آهن در بدن و پشتیبانی از سیستم ایمنی بدن پر کنید.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
188
CC: 0.069
قیمت: ۴۲۶,۰۰۰ تومان
۳۸۳,۴۰۰ تومان

ویتامین B12  و اسید فولیک در کنار یکدیگر به تولید سلول های قرمز خون کمک کرده و همچنین نحوه استفاده بدن از آهن را بهبود می بخشد و از سیستم ایمنی بدن حمایت می کند.

ویتامین ب12

ویتامین B12 برای رشد جنین در دوران بارداری و در رژیم غذایی گیاهخواری بسیار ضروری است.ویتامینB12 یکی از پر اهمیت ترین ویتامین ها برای موجودات زنده است. این ویتامین برای تکثیر سلولی و همچنین عملکرد سیستم عصبی بسیار ضروری میباشدکمبود ویتامین ب 12 میتواند به جنین مادر اثرات زیان باری بزند و برای بانوانی که قصد باردار شدن دارند بسیار مفید است.

ویتامین ب 12

ترکیب این ویتامین با فولیک اسید است که کمپانی فوراور ترکیب این دو را با هم، در مکمل غذایی فوراور بی 12 پلاس آورده است. پیشگیری موثر و بهبود کم خونی تقویت قلب بهبود نازایی، آسم و سردرد های میگرنی پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین سلامت اعصاب و تقویت حافظه کمک به جذب بهتر پروتئین ها تسریع در فرایند متابولیسم و افزایش سطح انرژی 

ویتامین ب12

بهبود سطح homocysteine در بدن کمک شایان به بهبود کم خونی  بسیار مفید برای خانم های باردار و جنین مکمل ضروری برای گیاه خواران تقویت اعصاب و سلامت قلب کاملا بی خطر حتی با مصرف دوز بالا

 

 

 

نظر‎های کاربران
(0/0)
ویتامین ب 12
من کمبود آهن داشتم این قرص مصرف کردم به کم خونی کمک کرد
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند