forever a-beta-care

ای بتا کر

A-Beta-Care

فرمول اختصاصی و قدرتمند ما از قدرت آنتی اکسیدانی مبارزات رادیکال آزاد است. این مکمل پرچمدار ویتامین های کلیدی A و E را با مواد معدنی ترکیب می کند که می تواند به بدن شما در محافظت از آلودگی آلاینده ها کمک کند.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
054
CC: 0.133
قیمت: ۹۷۳,۲۰۰ تومان
۸۷۵,۹۰۰ تومان

مکمل A بتاکر

Forever A-Beta-CarE یک فرمول کارآمد و اساسی به همراه ویتامین های A , E (بتا کاروتن) بوده و همچنین دارای ماده معدنی سلنیوم آنتی اکسیدانی می باشد. آنتی اکسیدان ها در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش حیاتی ایفا می کنند. ویتامین E سال هاست به عنوان یک ماده مغذی قدرتمند برای سلامت  بینایی و پوست شناخته شده است. این محصول یک مکمل مغذی ویژه است که ویتامین A مورد نیاز بدن را به صورت بتاکاروتن تامین می کند. بدن در صورت نیاز، بتاکاروتن را در طول فرایند هضم در روده کوچک به ویتامین A تبدیل می کند. بنابراین هیچ ترسی از مصرف بیش از حد ویتامین A وجود ندارد. بتاکاروتن  همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان شناخته می شود که همراه مناسبی برای ویتامین A و سلنیوم است.

ابتاکر A مکمل بتا ( E و A یک فرمول کارآمد و اساسی به همراه ویتامین های Forever A-Beta-CarE کاروتن( بوده و همچنین دارای ماده معدنی سلنیوم آنتی اکسیدانی می باشد. آنتی اکسیدان سال هاست به عنوان ،E ها در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش حیاتی ایفا می کنند. ویتامین یک ماده مغذی قدرتمند برای سلامت بینایی و پوست شناخته شده است. این محصول مورد نیاز بدن را به صورت بتاکاروتن تامین می A یک مکمل مغذی ويژه است که ویتامین A کند. بدن در صورت نیاز، بتاکاروتن را در طول فرایند هضم در روده کوچک به ویتامین وجود ندارد.

• منبع ویتامین A برای کمک به حفظ بینایی و پوست
• به محافظت در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند
• یک فرمول آنتی اکسیدانی برای حفظ سلامتی
• فاقد گلوتن

محتوی: ۱۰۰ کپسول

روش مصرف: روزانه ۲ بار هر بار ۱ عدد قرص ژله ای مصرف شود.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند