forever calcium

فوراور کلسیم

کلسیوم و ویتامین D سلامت استخوان ها را حفظ میکند. مخلوط اختصاصی ويتامين D و منيزيم دو عنصر ضروری برای افزايش جذب کلسيم به بدن شما اجازه میدهد بیشتر از این ماده معدنی حیاتی را جذب کند.

ارسال رایگان
موجود در انبار
206
قیمت: ۶۷۴,۵۰۰ تومان
۶۰۷,۰۵۰ تومان

مکمل غذایی فوراور کلسیم Forever Calcium

این محصول مقادیر لازم از کلسیم و ویتامین D  که برای حفظ ساختار استخوان و عملکرد آن مناسب را برای شما فراهم می آورد. کلسیم کافی و ویتامین D در طول زندگی، به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل، ممکن است خطر ابتلا به پوکی استخوان را کاهش دهد.

فوراورکلسیم

 خواص منیزیم و ویتامین D

استحکام استخوان ها تقویت و حفظ توانایی های شناختی بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن جلوگیری از دیابت، تنظیم قند خون و چاقی مفرط کاهش ریسک بروز بیماری های خود ایمنی، سرطان، ام اس و آلزایمر عملکرد صحیح ماهیچه ها در بدن بهبود بیماری های قلبی جلوگیری از آسم افسردگی پوکی استخوان ها بالا رفتن امکان ابتلا به MS دیابت، چاقی و امکان ابتلا به فشار خون احساس دائم خستگی افزایش ریسک ابتلا به آرتروز فرمول جدید نمک اسید مالیک، دی کلسیم به همراه ویتامین C ، D مس، روی، منگنز و منیزیم، جذب این ماده را تضمین می کند.این دو عنصر در کنار هم، باعث جذب حداکثری و هضم آسان کلسیم در بدن میشوند.این محصول دارای مقادیر زیادی سیترات کلسیم است.

فوراورکلسیم

فواید مکمل فوراور کلسیم

این محصول، مقادیر مورد نیاز کلسیم، منیزیم، روی، منگنز، مس و ویتامین های C و D را تامین می کند تا به حفظ ساختار و عملکرد سالم استخوان ها کمک کند. این مکمل از ترکیبات ارتقا یافته و فرمول انحصاری بهره میبرد تا به شما تضمین حداکثر جذب کلسیم را بدهد.

فوراورکلسیم

 روش مصرف فوراورکلسیم

روزانه ۳ وعده، هر بار ۱ عدد. 4 عدد از این قرص دارای 1000 میلی گرم کلسیم میباشدکه بدن به این مقدار کلسیم در روز نیازمند است.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند