قوطی کپسول ژله‎ای فوراور موو، محصولی از فوراور لیوینگ امریکا

فوراور موو

Forever Move

مکمل از دامنه حرکتی سالم پشتیبانی می کند ، راحتی مفصل را تقویت می کند ، باعث تقویت غضروف سالم ، کاهش سفتی در مفاصل و بهبود سریع در آسیب های ورزشی می شود.مکمل حرکت آزادانه حرکت کنید و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین محصول شرکت فوراور از مفاصل و عضلات خود به خوبی محافظت کنید. این راه حل طبیعی برای حمایت از عضلات و مفاصل سالم از ویژگی های ترکیب دو ماده قدرتمند است که در هیچ جای دنیا یافت نمی شود ؛ NEM and BioCurc این محصول ارائه شده توسط شرکت فوراور، از نظر بالینی تقریبا 5 برابر موثرتر از گلوکزامین و کندراتین است که حرکت شما را آسان تر کرده و انعطاف پذیری مفاصل را نیز افزایش داده، به سلامتی غضروف ها کمک می کند، گرفتگی عضلات و مفاصل را کاهش داده و به بازیابی سریع ) ۷ تا ۱۰ روز( پس از ورزش سرعت می بخشد!

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
551
CC: 0.290
قیمت: 2,250,200 تومان
2,025,200 تومان

مکمل غذایی طبیعی فوراور موو | Forever Move

مكمل حرکت آزادانه حرکت کنید و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین محصول شرکت فوراور از مفاصل و عضلات خود به خوبی محافظت کنید.

این راه حل طبیعی برای حمایت از عضلات و مفاصل سالم از ویژگی های ترکیب دو ماده قدرتمند است که در هیچ جای دنیا یافت نمی شود؛

این محصول ارائه شده توسط شرکت فوراور، از نظر بالینی تقریبا 5  برابر موثرتر از گلوکزامین و کندراتین است که حرکت شما را آسان تر کرده و انعطاف پذیری مفاصل را نیز افزایش داده، به سلامتی غضروف ها کمک می کند،

گرفتگی عضلات و مفاصل را کاهش داده و به بازیابی سریع (7 تا 10 روز)  پس از ورزش  سرعت می بخشد.

پوسته ی نازک داخل پوست تخم مرغ ®NEM، یک ماده ی طبیعی با منشأ غذایی است که کندرواتین، هیالورونیک أسید، گلیکوزآمینوگلیکان (Glycosaminoglycans) و کلاژن (یکی از پروتئین های بسیار مهم در ساختار غضروف، استخوان و پوست) را به همراه دارد.

این مواد أولیه ی بسیار پیشرفته و مطالعه شده با به روز ترین روش های علمی ، باعث کمک به بالا بردن توانایى درمیزان حرکت، راحتی و انعطاف مفاصل، سلامت غضروف ها، کاهش خشکی در مفاصل و ترمیم و بهبود سریع آسیب های ناشی از ورزش میشود.

curcumin(ماده ای زرد رنگ برگرفته از ماده موثر زردچوبه) برگرفته از زردچوبه خالص که انحصارا در کمپانی فوراور لیوینگ به ثبت رسیده است.

البته نه صرفا ماده موثر آن، بلکه با استفاده از تکنولوژی امولسیون انحصاری کمپانی فوراور امریکا و حق ثبت اختراع به طریق ویژه ای کورکومین استخراج شده است.

سایر ترکیبات اصلی: گلوکوزامین، کندراتین، هیالورونیک اسید، کلاژن و...

محتوی: ۹۰ عدد کپسول

ژله ای روش مصرف:

روزانه ۳ وعده، هر بار ۱ عدد

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند