forever nature min

نیچرمین

مواد معدنی ضروری و کمیاب را در اختیار شما قرار می دهد. مواد معدنی کلیدی را از زیر دریاها و گیاهان دریایی گرفته ایم. نتیجه یک مکمل است که باعث تقویت عملکرد مناسب عضلات ، هیدراتاسیون و موارد دیگر می شود.

ارسال رایگان
037
قیمت: ۵۰۴,۱۰۰ تومان
۴۵۳,۶۹۰ تومان

این ۱۰%تقریبا  مواد معدنی ضروری و مفید که بر گرفته شده از ۱۰محصول شامل بیش از دانه های طبیعی و گیاهان دریایی است می باشد.این محصول برای بافت های سلولی و استخوان ها و همچنین آزاد سازی انرژی بسیار موثر و مفید است. املاح و مواد معدنی نقش بسیار مهمی در بدن داشته و تاثیر زیادی در سوخت و ساز بدن دارند.

نیچرمین

در واقع این مواد از جمله پتاسیم و سدیم در ایجاد انقباض عضلانی که منجر به حرکت می شود نقش داشته و املاح و مواد معدنی مثل روی و آهن نیز در موارد مختلف از جمله حمل هموگلوبین و سلامت ناخن و مو تاثیر گذار هستند. از این رو همیشه باید در حد تعادل باشند. مکمل غذایی نیچر مین فرمولی پیشرفته از کانی های بیولوژیکی است. این محصول فوراور ترکیبی است از مواد معدنی طبیعی گرفته شده از رسوبات بستر دریا، با توان و‌کیفیت بسیار بالاتر از مواد شیمیایی. نقش اصلی سازنده استخوان ها، دندان ها و مفاصل عناصری مانند کلسیم، فسفر و منیزیم هستند. 

نیچرمین

مینرالﻫﺎیی مثل آهن وظایف حیاتی دیگری بر عهده دارند. این مینرالﻫﺎ روی کار آنزیمﻫﺎ و پروتئینﻫﺎ که برای به مصرف رساندن و آزادسازی انرژی ضروری هستند بسیار مؤثرند. از طرفی آهن نقش حمل هموگلوبین که در حفظ تعادل خون و اکسیژن رسانی تاثیر دارد مفید است.سلامتی ناخن و پوست بدن، عنصر روی خالص در نیچر مین در مهم را انجام میدهد.کلسیمی که در این مکمل وجود دارد در سلامت مفاصل و محکم سازی استخوان کمک فراوان می کند. برای سلامت و پیشگیری از کمر درد فوق العاده مفید است. نیچر مین، در پیشگیری از کم خونی  تاثیر دارد.

نیچرمین

 

 این عناصر در حفظ سلامت استخوان ها، دندان ها و همچنین فعالسازی ژن ها نقش موثری دارند. مواد معدنی همچون نمک های مفید به کنترل ترکیب مایعات بدن و سلول ها کمک میکنند. همچنین مواد معدنی در عملکرد غده تیروئید نقش موثر داشته و باعث منظم شدن کارکرد این غده در بدن میشود.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند