تصویر پکیج مراقبت پوست روزانه سونیا

پکیج مراقبت پوست روزانه سونیا

Sonya Daily Kit

- دارای سیستم علمی و پیشرفته جذب ژل - دارای غلظت بالا از آلوئه ورا و سایر گیاهان طبیعی - مناسب برای همه نوع پوست - ملایم برای تمام سنین. سیستم مراقبت پوست روزانه سونیا ترکیبات پوست با مواد مورد نیاز آن مطابقت داده شده است. این محصولات به طور خاص برای ترکیبات پوست ساخته شده، در پوست نوساناتی ایجاد کرده و می تواند بسیار متفاوت باشد و سیستم مراقبت پوست روزانه سونیا دارای غلظت بالایی از آلوئه ورا و سایر گیاهان مرطوب کننده است. طبیعت به همراه تکنولوژی توانسته است یک محصول انقلابی تولید کند تا مزایای آلوئه ورا که پوست به آن نیازمند است به پوست رسانده و پوست را تازه تر کند.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
609
CC: 0.356
قیمت: 2,610,600 تومان
2,349,500 تومان

سیستم مراقبت پوست روزانه سونیا ترکیبات پوست با مواد مورد نیاز آن مطابقت داده شده است.

این محصولات به طور خاص برای ترکیبات پوست ساخته شده، در پوست نوساناتی ایجاد کرده و می تواند بسیار متفاوت باشد و سیستم مراقبت پوست روزانه  سونیا دارای غلظت بالایی از آلوئه ورا و سایر گیاهان مرطوب کننده است.

طبیعت به همراه تکنولوژی توانسته است یک محصول انقلابی تولید کند تا مزایای آلوئه ورا که پوست به آن نیازمند است به پوست رسانده و پوست را تازه تر کند.

محصولات موجود در پکیج سونیا ژل پاک کننده ی صورت که به پاکسازی پوست شما از آلودگی های مورد نظر کمک می کند. این ژل دارای اسید آمینه سیب است که از تحلیل و از بین رفتن پوست شما جلوگیری می کند.

ژل روشن کننده که منجر به درخشندگی پوست شما خواهد شد.

ماسک بازسازی پوست که ماسک مخصوص شب بوده و موجب حفظ چربی پوست شما در خواب خواهد شد.

ژل مرطوب کننده ی پوست که از ۱۰ گیاه به همراه عصاره های آن ها ساخته شده است و دارای کلاژن بوده و رطوبت پوست را حفظ می کند.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند