تصویر پکیج مراقبت پوست روزانه سونیا

پکیج مراقبت پوست روزانه سونیا Sonya Daily Kit

این محصولات به طور خاص برای ترکیبات پوست ساخته شده، در پوست نوساناتی ایجاد کرده و می تواند بسیار متفاوت باشد و سیستم مراقبت پوست روزانه  سونیا دارای غلظت بالایی از آلوئه ورا و سایر گیاهان مرطوب کننده است.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
609
CC: 0.356
قیمت: ۲,۱۰۸,۷۰۰ تومان
۱,۸۹۷,۸۳۰ تومان

سیستم مراقبت پوست روزانه سونیا ترکیبات پوست با مواد مورد نیاز آن مطابقت داده شده است.

طبیعت به همراه تکنولوژی توانسته است یک محصول انقلابی تولید کند تا مزایای آلوئه ورا که پوست به آن نیازمند است به پوست رسانده و پوست را تازه تر کند.

محصولات موجود در پکیج سونیا ژل پاک کننده ی صورت که به پاکسازی پوست شما از آلودگی های مورد نظر کمک می کند. این ژل دارای اسید آمینه است که از تحلیل و از بین رفتن پوست شما جلوگیری می کند. ژل روشن کننده که منجر به درخشندگی پوست شما خواهد شد. ماسک بازسازی پوست که ماسک مخصوص شب بوده و موجب حفظ چربی پوست شما در خواب خواهد شد. ژل مرطوب کننده ی پوست که از ۱۰ گیاه به همراه عصاره های آن ها ساخته شده است و دارای کلاژن بوده و رطوبت پوست را حفظ می کند.مراقبت از پوست Sonya Daily که به طور خاص برای پوست ترکیبی ساخته شده و می تواند بسیار متفاوت و متفاوت باشد ، دارای غلظت بالایی از آلوئه و سایر گیاهان دارویی مرطوب کننده است. طبیعت با یک فناوری انقلابی مبتنی بر ژل که به شما کمک می کند فواید آلوئه را در جایی که پوست شما بیشتر به آن احتیاج دارد ، فراهم کند ، به علاوه بافت سبک آن باعث ایجاد طراوت و جوان شدن می شود.

مراقبت از پوست Sonya Daily شامل چهار محصول قدرتمند است:

  • پاک کننده ژل تازه کننده Sonya: ژل آلوئه و پاک کننده های طبیعی به از بین بردن سلول های مرده ، آلودگی و آرایش کمک می کنند.
  • ژل روشن کننده سونیا: ژل سریع جذب شده و صورتی نرم، صاف و یکدست می دهد و می درخشد.
  • ماسک ژل اصلاح کننده Sonya: یک ماسک شبانه که روغن را کنترل می کند و ظاهر پوست را روشن می کند.
  • مرطوب کننده ژل تسکین دهنده Sonya: یک لوسیون مبتنی بر ژل که از مواد قدرتمندی برای مرطوب سازی و بهبود ظاهر پوست ترکیبی استفاده می کند.
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند