تصویر ایلومینیتینگ ژل سونیا

ایلومینیتینگ ژل سونیا

Sonya illuminating Gel

ژل شفاف کننده پس از این که ببینید ژل براق‌کننده‌ی جدید ما چه درخشش طبیعی‌ای به پوست‌تان می‌دهد، حتما استفاده از آن را به همه توصیه خواهید کرد. پوست جوان‌تر، تابشی و درخششی طبیعی دارد. با ژل براق‌کننده، درخشش زیرین پوست‌تان را افزایش دهید و به احیای درخشندگی طبیعی پوست‌تان کمک نمایید. پِپتیدهای گنجانده شده در این ژل (که سریع جذب پوست می‌شود)، آخرین فناوری پوست را در اختیارتان می‌گذارد تا ظاهر کلی پوست‌تان بسیار صافتر شود. ژل روشن کننده پوست سونیا این محصول درخشش طبیعی پوست را بازسازی کرده و درخشش طبیعی پوست را به شما باز می گرداند. پپتیدهای کپسوله شده در این ژل با سرعت جذب سریع، به ما کمک میکند تا با استفاده از آخرین تکنولوژی پوست و ترکیب پنج گیاه آسیایی، از جمله ریشه شیرین بیان، پوستی زیباتر، جوان تر و سالم تر داشته باشیم.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
606
CC: 0.098
قیمت: 711,900 تومان
640,700 تومان

ژل روشن کننده پوست سونیا این محصول درخشش طبیعی پوست را بازسازی کرده و درخشش طبیعی پوست را به شما باز می گرداند. پپتیدهای کپسوله شده در این ژل با سرعت جذب سریع، به ما کمک میکند تا با استفاده از آخرین تکنولوژی پوست و ترکیب پنج گیاه آسیایی، از جمله ریشه شیرین بیان، پوستی زیباتر، جوان تر و سالم تر داشته باشیم.

خواص ژل شفاف کننده ی سونیا

پوست را صاف می‌کند

ظاهر کلی پوست را درخشان می‌کند

حفره‌های بزرگ پوستی را کاهش می‌دهد

برای رسیدن به چهره‌ای با پوست متعادل، صبح‌ها صورت‌تان را به طور کامل بشویید.

کمی از این محصول را به آرامی بر روی کل صورت‌تان ماساژ دهید تا پوست صورت، براق شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه، این محصول را با ژل پاک‌کننده و طراوت‌دهنده، ماسک ژل تصفیه کننده، و ژل مرطوب ‌کننده و نرم کننده استفاده نمایید.

 برای کسب بهترین نتیجه، حداقل هفته‌ای ۲-۳ بار مصرف نمایید.

محتوی:3.28 گرم

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند