مکمل غذایی انرژی زای مردان، ویتولایز

مردان ویتولایز Vitoliz Men's

گیاهان دارویی مانند گیاه اره ، دانه کوه و دانه کدو تنبل تشکیل شده است و همه چیزهایی را که یک مرد به آن نیاز دارد.

ارسال رایگان
374
قیمت: ۸۴۴,۹۰۰ تومان
۷۶۰,۴۱۰ تومان

مکمل غذایی آقایان ویتولایز

ویتولایز این محصول حاوی ترکیبات گیاهی مانند نخل باد بزنی و دانه کدو تنبل است. ویتلایز به عنوان یک مکمل تمامی نیازهای مردان را تامین می کند. این محصول منحصرا برای مردان تهیه شده است که شامل ترکیبات گیاهی بوده و تعادل مواد مغذی در بدن را حفظ کرده و پروستات را تقویت می کند و همچنین باعث تولید هورمون در بدن می شود. این مکمل غذایی فوق العاده مخصوص آقایان است. مسئله پروستات ممکن است در هر سنی برای مردان تبدیل به مساله مهمی شود. طبق آمار جهانی سرطان پروستات، دومین سرطان شایع در مردان و پنجمین عامل مرگ و میر مربوط به سرطان در آقایان است.

مکمل غذایی

فرمول منحصر به فرد و انحصاری ویتولایزر اقایان فوراور ترکیبی از گیاهان اثرگذار، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هاست.

ویژگی های مکمل ویتولایز اقایان فوراور

  • حفظ سلامتی دستگاه و مجاری ادرار حفظ سلامتی
  • پروستات آقایان
  • بهبود عملکرد بیضه ها و تقویت قوای جنسی
  • بهبود رشد ریش و موی اقایان
  • جلوگیری از سرطانی شدن پروستات
  • از بین بردن عفونت های مجاری ادراری
  • بهبود مشکلات کلیوی

دانه کدو بعنوان ماده ای بسیار مغذی، از دیرباز برای سلامت مردان با ارزش بوده است. حاوی مقادیر بالایی روی که نقش مهمی در سلامت و بهبود مشکلات پروستات (BPH) ایفا میکند.

اثرات مثبتی برای رشد موهای آقایان کاهش

کلسترول بد خون و فشار خون افزایش سرعت گردش خون در بدن

مکمل غذایی

موارد مصرف مکمل غذایی آقایان

ویتولایز اگر با یک رژیم غذایی سالم و ورزش های روزانه همراه شود، می تواند گزینه ای طبیعی و عالی برای سلامت پروستات در مردان باشد.

این فرمول منحصر به فرد و کامل، ترکیبی تاثیرگذار از مواد گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هایی است که روی هم رفته، به حفظ سلامتی دستگاه دفع ادرار کمک می کنند. سلامت مثانه را تضمین می نمایند و به حفظ سلامتی پروستات می انجامند.

این محصول منحصر به فرد ترکیب بسیار موثر ویتامین ها، گیاهان مقوی، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها برای کمک به جریان ادرار طبیعی، بهبود عملکرد بیضه ها و بهداشت پروستات است.

ترکیبات مکمل غذایی آقایان

ویتامین E، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین B6، روی، سلنیوم، لیکوپن، کورستین و

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند