قوطی نوشیدنی آلوئه بری فوراور لیوینگ

نکتار میوه آلوئه بری (مینی) Forever Aloe Berry Nectar Minis

تازگی شادی بخش زغال اخته با نوای شیرین سیب همراه میشوند، تا ژل درمان گر آلوئه ورا را دلنواز تر مصرف کنیم. این نوشیدنی خوش نوش نه تنها به هضم غذا کمک میکند، بلکه با داروهای گیاهی و ویتامین ها صرف میشود.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
موجود در انبار
73512
۱۴۹,۱۰۰ تومان
حداقل تعداد سفارش این کالا 2 می باشد.

نوشیدنی نکتار میوه فوراور

ترکیبی تازه کننده از مواد مغذی ارزشمند آلوئه ورا با فواید کنسانتره طبیعی سیب و آب کرن بری. نوشیدنی میوه ای و تازه حاوی 90.7٪ ژل آلوئه ورا تثبیت شده ، سرشار از ویتامین C است و فاقد مواد نگهدارنده است.

نکتار میوه

کرنبری جدای از شهرتی که بواسطه پاکسازی مجاری ادرار دارد، سرشار از ویتامین ث نیز هست. کرنبری ها منبعی طبیعی از پرانتوسیانیدینس سالم هستند. از طرف دیگر، آب سیب سرشار از پکتین و فلاونوئید است.

نکتار میوه

ترکیبات آلوئه بری فوراور

نکتار آلوبری فوراوِر را می توانید به تنهایی یا به همراه غذا میل کنید. طعم خوشمزه این نوشیدنی، کاملا طبیعی بوده و از ترکیب کرنبری های تازه و شیرین و سیب های رسیده و تازه به دست آمده است. افزودن شهد میوه (که قند طبیعی میوه هاست) نیز سبب شده تا این نوشیندی طعمی شیرین به خود بگیرد و هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان، دلپذیر باشد.

نکتار میوه

ویتامین C موجود در آن به کاهش خستگی کمک می کند و شهد Forever Aloe Berry را به یک منبع ایده آل انرژی تبدیل می کند که بسیار مورد علاقه کودکان نیز می باشد.

روش مصرف نکتار میوه آلوئه بری

همانند سایر نوشیدنی‌های طبییعی و میوه‌ها مصرف این نکتار با معده خالی توصیه شده است اما هیچ محدودیت، شیوه مصرف قطعی برای آن در نظر گرفته نشده. می‌توانید آن را بعد از غذا یا به همراه سایر آب‌میوه‌ها مصرف کنید. میزان مصرف توصیه شده توسط کارشناسان فوراور لیوینگ ۴۰ میلیلیتر شب هنگام خواب: ۴۰ میلیلیتر صبح ناشتا است و حداکثر تا۴۰ روز پس ازبازشدن نوشیدنی مصرف شود. بعد از باز شدن بسته‌بندی حتما باید در یخچال نگهدای شود.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند