forever a-beta-care

ای بتا کر A-Beta-Care

فرمول اختصاصی و قدرتمند ما از قدرت آنتی اکسیدانی مبارزات رادیکال آزاد است. این مکمل پرچمدار ویتامین های کلیدی A و E را با مواد معدنی ترکیب می کند که می تواند به بدن شما در محافظت از آلودگی آلاینده ها کمک کند.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
054
CC: 0.133
قیمت: ۸۲۳,۶۰۰ تومان
۷۴۱,۲۴۰ تومان

مکمل غذایی ای بتا کر

 این محصول یک مکمل مغذی ویژه است که ویتامین A مورد نیاز بدن را به صورت بتاکاروتن تامین می کند. بدن در صورت نیاز بتاکاروتن را در طول فرایند هضم در روده کوچک به ویتامین A تبدیل می کند. بنابراین هیچ ترسی از مصرف بیش از حد ویتامین A وجود ندارد. 

ای بتا

ویژگی های مکمل غذایی بتا کر

بتاکاروتن همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان شناخته می شود که همراه مناسبی برای ویتامین A و سلنیوم است. ابتاکر A مکمل بتا ( E و A یک فرمول کارآمد و اساسی به همراه ویتامین های Forever A-Beta-CarE کاروتن( بوده و همچنین دارای ماده معدنی سلنیوم آنتی اکسیدانی می باشد.

ای بتا

آنتی اکسیدان سال هاست به عنوان، E ها در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش حیاتی ایفا می کنند. ویتامین یک ماده مغذی قدرتمند برای سلامت بینایی و پوست شناخته شده است. این محصول مورد نیاز بدن را به صورت بتاکاروتن تامین می A یک مکمل مغذی ويژه است که ویتامین A کند. بدن در صورت نیاز، بتاکاروتن را در طول فرایند هضم در روده کوچک به ویتامین وجود ندارد.

ای بتا

منافع اصلی مکمل ای بتا کر فوراور

• منبع ویتامین A برای کمک به حفظ بینایی و پوست
• به محافظت در برابر استرس اکسیداتیو کمک می کند
• یک فرمول آنتی اکسیدانی برای حفظ سلامتی
• فاقد گلوتن

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند