مکمل برنامه لاغری-گارسینیا کامبوجیا پلاس

قرص کاهش وزن گارسینیا پلاس Garcinia Plus

این محصول یک مکمل غذایی انقلابی است که حاوی تعدادی مواد تشکیل دهنده بوده که ممکن است به کنترل وزن به همراه ورزش متوسط و یک رژیم غذایی سالم کمک کند. ماده اولیه این محصول یک ماده طبیعی به دست آمده از میوه درختی در آسیای جنوبی به نام گارسینیا کامبوجیا است و همچنین به عنوان تمبر هندی مالابار نیز شناخته شده می شود.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
071
CC: 0.148
قیمت: ۹۱۵,۹۰۰ تومان
۸۲۴,۳۱۰ تومان

مکمل کاهش وزن گارسینیا پلاس

 این محصول یک مکمل غذایی انقلابی است که حاوی تعدادی مواد تشکیل دهنده بوده که ممکن است به کنترل وزن به همراه ورزش متوسط و یک رژیم غذایی سالم کمک کند.

قرص کاهش وزن

ترکیبات گارسینیا پلاس

ماده اولیه این محصول یک ماده طبیعی به دست آمده از میوه درختی در آسیای جنوبی به نام گارسینیا کامبوجیا است و همچنین به عنوان تمبر هندی مالابار نیز شناخته شده می شود. در طول فرایند متابولیسم طبیعی در یک وعده غذایی، کالری اضافی کربوهیدرات ها که بلافاصله برای تولید انرژی استفاده نشده و یا به صورت گلیکوژن ذخیره نمی شود، در کبد به چربی تبدیل می شود.

مواد تشکیل دهنده گارسینیا پلاس

 عصاره گارسینیای کامبوج، روغن کافیشه، ژالتین، گلیسیرین، روغن گیاهی متوسط گلیسیرید، آب تصفیه شده، موم عسل، لسیتین سبوس، عصاره خرنوب، دی اکسید تیتانیوم و کرومیوم پیکولینات. حاوی سویا.

قرص کاهش وزن

خواص قرص کاهش وزن گارسینیا

گارسینیا با مهار آنزیم (لیاز سیترات)، این کالری ها را به چربی تبدیل می کند. هنگامی که به اندازه کافی گلیکوژن ایجاد شده و در کبد ذخیره شود، پیام سیری به مغز ارسال کرده و از خوردن غذای اضافی توسط فرد جلوگیری می کند. این فرایند باعث کاهش اشتها و میل به خوردن غذا می شود

نظر‎های کاربران
(0/0)
قرص کاهش وزن
گارسینیا کمک کرده است تا ولع مصرف من کم شود. من دوست دارم که این امر به حمایت از تغییر سبک زندگی من کمک می کند و توانسته ام با این روش رژیم لاغری را حفظ کنم. این عالی است و دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که قرار است انجام شود.
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند