افترشیو آلوئه ورا - فوراور لیوینگ

افترشیو مردانه آلوورا

Gentlemen's Pride Aftershave

افتر شیو فوراور این کرم بعد از اصلاح که در قالب لوسیونی نرم ارایه شده است، نرمی پوست را دو برابر می کند تا پوست شما بعد از اصلاح، تازه شود. ترکیب آلوئه ورا با نرم کننده های طبیعی و ویژه ای چون رزماری و بابونه به طراوت و شادابی پوست شما کمک خواهد کرد. وقتی تیغ خود تراش روی صورت تان به حرکت در می آید، می تواند باعث بریدگی، خراشیدگی یا «تیغ سوختگی» شده و پوست تان را خشک و ملتهب کند. با رطوبت جنتلمن پراید، نرمی، رطوبت، آرامش و ِ بدون الکلِموجود در افترشیو پاکیزگی را به صورت خود هدیه دهید. نشاط و خنکی این ترکیب منحصر به فرد از نرم کننده ها و مرطوب کننده های بی نظیر که از آمیخته شدن با ژل خالص و غنی شده آلوئه ورا به دست آمده اند را تجربه کنید.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
070
CC: 0.067
قیمت: 518,600 تومان
466,700 تومان

افتر شیو فوراور این کرم بعد از اصلاح که در قالب لوسیونی نرم ارایه شده است، نرمی پوست را دو برابر می کند تا پوست شما بعد از اصلاح، تازه شود.

ترکیب آلوئه ورا با نرم کننده های طبیعی و ویژه ای چون رزماری و بابونه به طراوت و شادابی پوست شما کمک خواهد کرد.

وقتی تیغ خود تراش روی صورت تان به حرکت در می آید، می تواند باعث بریدگی، خراشیدگی یا «تیغ سوختگی» شده و پوست تان را خشک و ملتهب کند.

با رطوبت  جنتلمن پراید، نرمی، رطوبت، آرامش و ِ بدون الکلِ موجود در افترشیو پاکیزگی را به صورت خود هدیه دهید.

نشاط و خنکی این ترکیب منحصر به فرد از نرم کننده ها و مرطوب کننده های بی نظیر که از آمیخته شدن با ژل خالص و غنی شده آلوئه ورا به دست آمده اند را تجربه کنید. لوسیونی مرطوب کننده برای پس از اصلاح یا هر زمان دیگر دارای فرمولی بدون الکل جهت تسکین سوزش، خراش و تحریک ایجاد شده توسط تیغ نرم کننده و مرطوب کننده با رایحه ای تازه و منحصر به فرد تهیه شده از ژل خالص الوئه ورا، رزماری و بابونه

محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر

روش استفاده: پس از اصلاح پوست صورت تان با تیغ خودتراش یا ماشین ریش تراش، این لوسیون را به میزان دلخواه مصرف کنید.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند