تیوپ کرم پاک کننده پوست صورت اینفینیت

تمیزکننده و آبرسان Infinite Hydrating Cleanser

این پاک کننده شیری و ملایم، حس پاکی، رطوبت و نرمی را برای پوست شما به ارمغان می آورد و بستری مستحکم برای روند ضد پیری به شما هدیه می دهد.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
554
CC: 0.144
قیمت: ۹۷۹,۸۰۰ تومان
۸۸۱,۸۲۰ تومان

این محصول دارای مواد مغذی و طبیعی مانند عصاره سیب، اسید آمینه سیب و اسیدهای چرب نارگیل است که آبرسانی پوست را افزایش داده و گرد و خاک و چربی را بدون خشک شدن پوست و به آرامی از بین می برد.

اعتقاد بر این است که درخت سیب اولین زراعی است. شیره ای که از میان این میوه ماندگار عبور می کند هزاران سال در برابر آسیب های محیطی مقاومت کرده و تغییر می کند. ما دو جز key اصلی این میوه غنی از ویتامین را مهار کردیم: عصاره سیب و اسیدهای آمینه سیب برای محافظت قوی از پوست در برابر اثرات پیری پوست شما را فراهم می کند.

این پاک کننده شیری و ملایم، حس پاکی، رطوبت و نرمی را برای پوست شما به ارمغان می آورد و بستری مستحکم برای روند ضد پیری به شما هدیه می دهد. این محصول از مواد أولیه طبیعی ،با قدرت تأثیر گذاری بالا ، همچون عصاره و آمینو أسید های سیب که باعث ارتقائ سریع رطوبت و آنتی اکسیدانهای پوست میشود و همزمان باعث جدا شدن آلودگی و چربی از روی پوست میشود تا به راحتی با آب شسته و از روی پوست پاک شود.

روش استفاده: با انگشتان مرطوب، به آرامی و با حرکات دایره ای، به سمت بالا و بیرون صورت و به سمت خط مو ماساژ دهید. سپس صورت را بطور کامل بشویید تا پوست نرم و صاف شود و آن را با یک حوله تمیز به آرامی خشک نمایید.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند