سرم سفت کننده پوست اینفینیت محصولی از فوراور لیوینگ

سرم سفت کننده پوست Infinite Firming Serum

این سرم پروتیین های پوست را تقویت میزان و طول عمر کلاژن را افزیش از کش سانی پوست حمایت، و در تراکم و سفتی پوست تاثیر گذار است.سرم سفت کننده پوست این محصول با هدف ضد پیری تولید شده و با پپتید اسید آمینه بالینی به اثبات رسیده است که روند طبیعی پوست را شبیه سازی می کند و ثبات و استحکام پوست را نیز افزایش می دهد.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
موجود در انبار
555
CC: 0.229
قیمت: ۱,۴۳۴,۲۰۰ تومان
۱,۲۹۰,۷۸۰ تومان

سرم سفت کننده پوست فوراور

این محصول با هدف ضد پیری تولید شده و با پپتید اسید آمینه بالینی به اثبات رسیده است که روند طبیعی پوست را شبیه سازی می کند و ثبات و استحکام پوست را نیز افزایش می دهد. در کنار مواد طبیعی قدرتمند و آلوئه ورا، سرم سفت کننده، پوست را مرطوب ساخته و همزمان لطافت، ثبات، استحکام و ضخامت پوست را افزایش داده و باعث جوان تر شدن آن می شود.

مواد تشکیل دهنده سرم سفت کننده

مواد ذکر شده موجود در سرم، عملکردی شبیه به روند طبیعی پوست در جهت کاهش خطوط و چروک های سطح پوست برای حفظ استحکام آن دارند،. در تست های پزشکی انجام شده، این مواد به شکل چشم گیری باعث بالا رفتن حالت ارتجاعی پوست مصرف کنندگان شده است. این محصول همراه با محتویات طبیعی و آلوورای انحصاری شرکت فوراور، باعث ایجاد رطوبت، استحکام و نرمی پوست میشود تا ظاهری جوانتر داشته باشید.

سرم سفت کننده پوست فوراور

  • کاهش چین و چروک با تحریک سطح پوست به کلاژن سازی
  • افزایش حالت ارتجاعی سطح پوست
  • حاوی آلوئه ورا خالص نژاد باربادنسیس میلر
  • مرطوب کننده قوی و طبیعی هیالورونت سدیم و عصاره مخمر
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند