کرم باز سازی سلول-آر 3 فکتور

کرم بازسازی سلولهای پوست R3 Factor Skin Care

با استفاده از این محصول که کرمی برای محافظت از پوست است، اجازه دهید پوستتان رطوبت طبیعی خود را حفظ کند، انعطاف پذیری اش احیا شده و ظاهر خود را حفظ نماید. این کرم، ترکیبی فوق العاده از ژل غنی شده آلوئه ورا، کلاژن محلول و اسیدهای آلفا هیدورکسی است که با ویتامین های A و E، تقویت شده است زیرا هر یک از این ویتامین ها برای داشتن پوستی سالم، ضروری هستند.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
069
CC: 0.148
قیمت: ۹۱۵,۹۰۰ تومان
۸۲۴,۳۱۰ تومان

R3 فكتور با استفاده از این محصول که کرمی برای محافظت از پوست است، اجازه دهید پوست تان رطوبت طبیعی خود را حفظ کند، انعطاف پذیری اش احیا شده و ظاهر خود را حفظ نماید.

این کرم، ترکیبی فوق العاده از ژل غنی شده آلوئه ورا، کلاژن محلول و اسیدهای آلفا هیدورکسی است که ، تقویت شده است زیرا هر یک از این ویتامین ها E و Aبا ویتامین های ، یک آنتی اکسیدان Eبرای داشتن پوستی سالم، ضروری هستند. 

ویتامین  به حفظ سلامت پوست کمک می کند و برای Aقدرتمند است و ویتامین نرم نگه داشتن پوست، بسیار مفید است. اسیدهای آلفا هیدروکسی، از گیاهان طبیعی گرفته می شوند و به همین دلیل است که به آنها "اسید میوه" نیز می گویند. در مجموع، این اسیدهای میوه عناصری هستند که سلول های مرده ی سطح پوست را دفع می کنند.

ویتامین E یک آنتی اکسیدان قدرتمند است و ویتامین A به حفظ سلامت پوست کمک می کند و برای نرم نگه داشتن پوست، بسیار مفید است. اسیدهای آلفا هیدروکسی، از گیاهان طبیعی گرفته می شوند و به همین دلیل است که به آنها "اسید میوه" نیز می گویند.در مجموع، این اسیدهای میوه عناصری هستند که سلول های مرده ی سطح پوست را دفع می کنند. 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند