کرم اسکراب آلوئه ورا

کرم اسکراب آلوورا Forever Aloe Scrub

اسكراب آلوئه ورای فوراور این محصول چیزی بیش از رسیدگی ظاهری به پوست است. این محصول با ترکیب ژل غنی شده آلوئه ورا و به دست آمده از روغن جوجوبا، پاک کننده مواد جامد ای بسیار موثر برای پوست است که می توان آن را هر روز استفاده کرد و با استفاده منظم آن، آلودگی های جمع شده در منافذ پوست را به کلی پاک کرد.

ارسال رایگان
شهرستان 1 تا 3 روز کاری/تهران یکروزه
238
CC: 0.0.07
قیمت: ۴۳۳,۱۰۰ تومان
۳۸۹,۷۹۰ تومان

اسكراب آلوئه ورای فوراور این محصول چیزی بیش از رسیدگی ظاهری به پوست است. این محصول با ترکیب ژل غنی شده آلوئه ورا وبه دست آمده از روغن جوجوبا، پاک کننده مواد جامد ای بسیار موثر برای پوست است که می توان آن را هر روز استفاده کرد و با استفاده منظم آن، آلودگی های جمع شده در منافذ پوست را به کلی پاک کرد. ترکیب دو ماده فوق الذکر، با پاک کردن پوست، امکان فرآیند نوسازی پوست را فراهم می آورند و در عین حال، از پوست در برابر خشک شدگی و آسیب های ناشی از پاک کننده های مصنوعی حمایت می کنند.

اسکراب آلوورا

همیشه می تواند از پوست شما استفاده کند! به خصوص در تابستان پس از یک روز طولانی در برابر آفتاب، رطوبت آلوئه ورا ژلی اثر خنک کننده مطلوبی بر کل بدن دارد. حتی بعد از آفتاب سوختگی، ژل خالص آلوئه ورا از پوست استرس مراقبت کرده و آن را تغذیه می کند. بعد از آفتاب با آلوئه ورا عالی! این ژل هیچ فیلم چربی یا احساس تنشی از خود به جای نمی گذارد - فقط پوست فوق العاده لطیف است.

کرم اسکراب آلوورا

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند